۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۱۴

فرمانده سپاه نینوای گلستان خبرداد

برگزاری ۲۰۰ برنامه به مناسبت گرامیداشت آزادسازی خرمشهر در گلستان

برگزاری ۲۰۰ برنامه به مناسبت گرامیداشت آزادسازی خرمشهر در گلستان
گرگان- فرمانده سپاه نینوای گلستان از برگزاری بیش از ۲۰۰ برنامه در سالروز آزادسازی خرمشهر در گلستان خبرداد.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار علی ملک شاهکوهی ظهر چهارشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر، اظهارکرد: عملیات بیت المقدس یکی از بزرگترین و فوق العاده ترین عملیات های نظامی ما در دوران دفاع مقدس است که منجر به آزادسازی خرمشهر شد.

وی افزود: با پیروزی این عملیات بزرگ به مدد الهی دستاوردهای بی نظیری برای ما حاصل شد که این موضوع فقط و فقط کار خداوند متعال بود و به معنای واقعی کلمه «خرمشهر را خدا آزاد کرد ».

شاهکویی ادامه داد: توکل به خداوند متعال و توسل به ائمه اطهار، رهبری مدبرانه حضرت امام خمینی (ره)، تصمیم گیری منطقی فرماندهان سپاه و ارتش در کنار یکدیگر، ایمان و اخلاص فوق العاده رزمندگان و انسجام و وحدت ملی از جمله عوامل پیروزی عملیات بیت المقدس بوده اند.

وی اضافه کرد: با تشکیل ستاد گرامیداشت سوم خرداد، بیش از ۲۰۰ برنامه در سطح استان براساس پروتکل های بهداشتی اجرا خواهیم کرد.

شاهکویی گفت: از این تعداد برنامه ۳۰ برنامه شاخص خواهند بود که افتتاح ۱۴۰ واحد مسکونی آسیب دیده از سیل، رونمایی از بزرگراه شهید سلیمانی در گرگان و ادامه رزمایش کمک مومنانه از جمله آنها هستند.
وی تصریح کرد: برخی از برنامه های به صورت مجازی برگزار خواهد شد تا فاصله گذاری اجتماعی که مدنظر دستگاه های بهداشتی است دچار خلل نشود.

منبع : مهر

پربازدیدترین امروز

    website tracking