۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۹

اعلام برنامه‌های معاونت فرهنگی شهرداری اهواز در عید سعید فطر

اعلام برنامه‌های معاونت فرهنگی شهرداری اهواز در عید سعید فطر
رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری گفت: ستادی تحت عنوان ستاد استقبال از عید سعید فطر با دعوت از هنرمندان و جمعی از فعالان فرهنگی در محل معاونت تشکیل گردید.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، حجت الاسلام و المسلمین سید علی جزایری رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری گفت: با توجه به اهمیت عید سعید فطر در شهر اهواز، با آغاز ماه مبارک رمضان، ستادی تحت عنوان ستاد استقبال از عید سعید فطر با دعوت از هنرمندان و جمعی از فعالان فرهنگی در محل معاونت تشکیل گردید.

او افزود: در ستاد استقبال از عید سعید فطر، مقرر گردید طرح‌های معاونت آماده سازی گردیده و سایر مناطق با استفاده از فضا‌های شهری به صورت یکپارچه نسبت به اجرای آن اقدام کنند.

حجت الاسلام جزایری بیان داشت: طرح اول اجرای نورافشانی در سه نقطه از شهر اهواز است. نقاط موردنظر شامل مجتمع ورزشی غدیر، پارک مالیات و پارک کوهساران است که در شب عید سعید فطر از ساعت ۲۲ نورافشانی‌ها آغاز می‌شود. طرح دوم، ایده پردازی، طراحی و اجرای چندین طرح شاد و مناسبتی ویژه عید سعید فطر است؛ که با توجه به شیوع ویروس کرونا، زحمات شبانه روزی کادر‌های درمانی و نیرو‌های جهادی در طراحی‌ها به خوبی دیده شده است.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تصریح کرد: با توجه به اهمیت عید سعید فطر، برنامه ریزی‌های مناسبی جهت استفاده از فضاسازی در ستاد استقبال از عید سعید فطر صورت گرفت. طرح‌های امسال با سال‌های گذشته کاملا متفاوت بوده و جهت بهره برداری از سایر فضا‌های شهری، هماهنگی مناسبی با معاونت خدمات شهری، اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری و سازمان زیباسازی صورت پذیرفت. 

منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

    website tracking