۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۷

انتقاد تند استاندار گلستان از مدیران ورزش و جوانان؛ برای رفع تکلیف کار نکنید

انتقاد تند استاندار گلستان از مدیران ورزش و جوانان؛ برای رفع تکلیف کار نکنید
استاندار گلستان از اداره کل ورزش و جوانان استان به دلیل رفع تکلیف در پیگیری برای موضوع ازدواج جوانان به طور جدی انتقاد کرد.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان گلستان با موضوع ازدواج و خانواده پیش از ظهر امروز برگزار شد که با انتقاد جدی استاندار گلستان از اداره کل ورزش و جوانان استان به دلیل رفع تکلیف در پیگیری برای موضوع جوانان همراه بود.

هادی حق شناس با انتقاد از قاسم مارزلو، معاون امور جوانان مدیر کل ورزش و جوانان استان گلستان به دلیل پیگیری نکردن جدی وی در خصوص موضوع ازدواج جوانان گفت: مکاتبه با مسئولان کافی نیست و باید با مدیران تماس مستقیم گرفت و آنها را در جریان امور جوانان قرار داد و اگر غیر از این باشد به معنی رفع تکلیف خواهد بود.

کاندیدای مجمع نیروهای انقلاب اسلامی اصفهان: به‌دنبال اجرای طرح جامع تحکیم خانواده هستم / برای ‌ازدواج جوانان برنامه‌ای خاص دارمنماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی: مسئولان برای برطرف کردن موانع ازدواج جوانان تلاش کننددولت و مجلس راه تسهیل ازدواج جوانان را هموار کند

وی افزود: باید موضوع جوانان را به طور جدی بررسی کنیم تا مشکلات آنها انباشته و به آینده موکول نشود، قانون تسهیل ازدواج جوانان بسیاری از مشکلات را حل می‌کند، آیا شما از این قانون مطلع هستید؟

حق شناس یادآور شد: هر دستگاهی که در چند جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان شرکت نمی‌کند را طی مکاتبه با وزارت مربوطه از این ستاد حذف کنید.

وی خاطرنشان کرد: اگر مدیران دستگاه‌ها را در جریان امور جوانان و جلسات ستاد ساماندهی نمی‌گذارید تا گزارش کامل ارائه بدهند به معنای رفع تکلیف اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان است.

کلیدواژه ها :جوان
منبع : تسنیم

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

    website tracking