۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۳

هیئت رئیسه جدید شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان اردبیل انتخاب شد

هیئت رئیسه جدید شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان اردبیل انتخاب شد
‌هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان اردبیل انتخاب شد.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل به نقل از روابط عمومی استانداری اردبیل، همزمان با برگزاری مراسم هفته ارتباطات و روابط عمومی‌ها امروز صبح در سالن شهید خودستانی دانشگاه محقق اردبیلی انتخابات اعضای هیئت رییسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان اردبیل برگزار شد.

در این انتخابات 8 نفر از روابط عمومی‌ها به عنوان کاندیدای هیئت رییسه و 4 نفر نیز به عنوان بازرس ثبت نام کرده بودند که در نهایت با 64 رای ماخوذه 4 نفر به عنوان اعضای اصلی شورای هماهنگی هیئت رییسه روابط عمومی‌ها و 2 نفر به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.

همچنین یک نفر از روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی به عنوان بازرس اصلی و یک نفر نیز به عنوان بازرس علی‌البدل برای مدت دو سال انتخاب شدند.

گزارش| حلقه مفقوده ارتباط بین رسانه‌ها و روابط عمومی سازمان‌‌ها چیست؟قدردانی مدیران روابط عمومی ادارات قشم از عملکرد تسینم در تعامل سازنده اطلاع‌رسانیسند راهبردی اطلاع رسانی و روابط عمومی شستا رونمایی شد

گفتنی است مجتبی لاله از شهرداری اردبیل با 44 رای، بهنام شهبازی از آب و فاضلاب استان با 40رای، رامین جعفری از ثبت احوال استان با 35 رای و سیده صغری جوادی از جهاد دانشگاهی استان با 33 رای به ترتیب اعضای این شورا معرفی شدند.

همچنین محمدحسین راثی از بهزیستی استان با 28 رای و یوسف تقی‌زاده از روابط عمومی فرمانداری پارس‌آباد مغان با 17 رای به عنوان علی‌البدل انتخاب شدند و بازرس این دوره از شورای هماهنگی روابط عمومی‌ها وحید نورافکن با 31 از روابط عمومی فرمانداری بیله‌سوار به عنوان عضو اصلی بازرسی و محمد الماسی از اداره کل پست استان با 17 رای به عنوان علی‌البدل انتخاب شدند.

با توجه به انتخابات برگزار شده تنها جای رامین جعفری با محمد حسین راثی تغییر کرد و محمدرضا رستگاری جای خود را به وحید نور‌افکن داد.

افزایش اعتبارات روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی استان اردبیل در دستور کار است

همچنین بهروز ندایی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل  نیز در آیین گرامیداشت هفته روابط عمومی در اردبیل اظهار داشت: فعالیت موثر روابط عمومی‌ها در ادارات و دستگاه‌های اجرایی سطح استان یکی از مهم‌ترین و اولویت‌دار ترین کارها است که در بحث روشنگری و ارتباط دو سویه بین کارکنان و مسئولان دستگاه‌های اجرایی با مردم نقش ویژه‌ای دارند.

وی از تلاش برای افزایش اعتبارات روابط عمومی‌ها در استان اردبیل خبر داد و افزود: به منظور توجه جدی به امر اطلاع‌رسانی افزایش اعتبارات روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی استان اردبیل در دستور کار است.

ندایی با اشاره به اقدامات روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی در استان اردبیل تصریح کرد: اقدامات و فعالیت‌های روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی در عرصه‌های انتخابات، حوادث مربوط به افزایش قیمت سوخت و بیماری ویروسی کرونا درخشان و قابل تقدیر است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل در خصوص تدوین برنامه اجرایی برای امسال بیان کرد: امسال نیز طبق اولویت بندی‌ها برای اطلاع‌رسانی برنامه اجرایی برای فعالیت روابط عمومی‌ها تدوین و ابلاغ می‌شود.

وی در ادامه با تقدیر از اطلاع رسانی خوب در زمینه مدیریت بیماری کرونا در جامعه اظهار کرد: تعامل مثبت و صادقانه مردم و خادمان سلامت موجب شد که بیماری کرونا در استان اردبیل شرایط حاد به خود نگیرد.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking