۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۳

استاندار بوشهر: زمین‌های واگذاری راکد در اجرای طرح‌های سرمایه‌گذاری پس گرفته می‌شود

استاندار بوشهر: زمین‌های واگذاری راکد در اجرای طرح‌های سرمایه‌گذاری پس گرفته می‌شود
استاندار بوشهر گفت: همه زمین‌های واگذار شده برای اجرای طرح‌های سرمایه گذاری که مدت اجرای آن پایان یافته ولی طرح اجرا نشده است ضمن لغو مجوز، پس گرفته و دیگر سرمایه‌گذاران واگذار می‌شود.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، عبدالکریم گراوند ظهر امروز در نشست اقتصاد مقاومتی استان بوشهر  با اشاره به پروژه‌های اقتصاد مقاومتی استان بوشهر اظهار داشت: به منظور استفاده از ظرفیت فرمانداری‌ها برای اجرای پروژه‌های اقتصاد مقاومتی، این پروژه‌ها به صورت تفکیکی هر شهرستان تهیه شود.

وی با تاکید بر پیگیری مدیران اجرایی استان برای پروژه‌های اقتصاد مقاومتی خاطرنشان کرد: یکی از مزیت‌های استان شیلات است لذا پروژه‌های اقتصاد مقاومتی در بخش شیلات استان با جدیت دنبال شده و در حوزه توسعه شیلات، به محیط پیرامونی توجه ویژه شود.

استاندار بوشهر تصریح کرد: سرمایه گذاری در بخش شیلات توسط دولت شرایط سختی دارد لذا باید مردم و بخش خصوصی را به سرمایه گذاری در این بخش تشویق کنیم.

گراوند در مورد وضعیت اراضی کشت میگوی پرورشی بیان کرد: اراضی مورد نظر برای توسعه بخش شیلات به صورت اجاره به متقاضیان واگذار می‌شود و به صورت مالکیت واگذار نخواهد شد.

وی تاکید کرد: ضرورت دارد چارچوبی مشخص، شفاف و روشن برای واگذاری اراضی کشاورزی برای توسعه شیلات در استان تعیین شود.

7000 میلیارد تومان برای اجرای 30 پروژه اقتصاد مقاومتی در استان بوشهر سرمایه‌گذاری می‌شود استاندار بوشهر: استفاده از ظرفیت دریا در برنامه شرکت‌های دانش بنیان استان بوشهر قرار بگیرد فاز نخست پارک علم و فناوری خلیج فارس بوشهر افتتاح شد

استاندار بوشهر افزود: هر گونه واگذاری زمین خارج از چارچوب مشخص شده، ممنوع است و واگذاری‌ها در قالب فراخوان انجام شود.

گراوند از لغو قراردادهای زمین‌های واگذار شده راکد خبر داد و بیان کرد: همه زمین‌های واگذار شده برای اجرای طرح‌های سرمایه گذاری که مدت اجرای آن پایان یافته ولی طرح اجرا نشده است، ضمن لغو مجوز،  پس گرفته  و دیگر سرمایه‌گذاران واگذار می‌شود.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking