۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۳

فرمانده سپاه گلستان: 57 هزار جهادگر بسیجی در میدان مقابله با کرونا حضور یافتند

فرمانده سپاه گلستان: 57 هزار جهادگر بسیجی در میدان مقابله با کرونا حضور یافتند
فرمانده سپاه نینوای گلستان گفت: در میدان مقابله با کرونا 57 هزار جهادگر بسیجی در قالب بیش از 9 هزار گروه در حال فعالیت هستند.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، سردار علی ملک‌شاهکویی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهارداشت: در خصوص مبارزه با ویروس کرونا تاکنون در 600 کارگاه تولید ماسک بیش از 800 هزار ماسک تولید و 210 هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده در استان توزیع کرده‌ایم.

وی با بیان اینکه توان گروه‌های بسیجی برای مقابله با بیماری کرونا به کار گرفته شده است، گفت: بیش از 57 هزار نفر از جهادگران بسیجی در قالب بیش از 9 هزار گروه جهادی برای مقابله با ویروس منحوس کرونا سازماندهی شده و در حال فعالیت هستند.

‌‌تولید 30 هزار جفت دستکش توسط گروه جهادی انصارالحسین اردستان + فیلمکادر پزشکی گروه جهادی الزهرا به یاری نیازمندان استان اصفهان رفتندهمدان| توزیع 143 بسته معیشتی توسط گروه جهادی امام حسن مجتبی(ع)+ تصاویر

فرمانده سپاه نینوای گلستان افزود: از روز نخست گفته بودیم و اکنون هم مجددا اعلام می‌کنیم تا آخرین روز کرونا در کنار دستگاه‌های دیگر هستیم.

وی در ادامه به اجرای رزمایش مواسات و کمک مومنانه در استان اشاره کرد و گفت: تا کنون 117 هزار بسته غذایی بین خانواده‌های نیازمند و کم برخوردار استان توزیع شده است.

سردار ملک‌شاهکویی خاطرنشان کرد: روز چهارشنبه هفته آینده مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه در سراسر استان اجرا می‌شود.

فرمانده سپاه نینوای استان از فعالان رسانه‌ای که با وحدت و همدلی بذر امید در دل مردم کاشتند و فعالیت‌های مبارزه با ویروس کرونا و رزمایش کمک مومنانه به تصویر کشیدند، قدردانی کرد.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking