۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۸

استاندار زنجان خبر داد:

تشکیل کمیته برای رفع مشکلات طرح ملی اقدام مسکن در زنجان

تشکیل کمیته برای رفع مشکلات طرح ملی اقدام مسکن در زنجان
زنجان-استاندار زنجان، از تشکیل کمیته برای رفع مشکلات طرح ملی اقدام مسکن در استان تاکید کرد وگفت: طرح اقدام ملی مسکن، موضوع اصلی شورای مسکن استان زنجان است.

به گزارش خبرنگار مهر، فتح اله حقیقی ظهر چهارشنبه در جلسه شورای مسکن در محل استانداری زنجان، اجرای طرح ملی اقدام مسکن را بسیار خوب اعلام کردو گفت: این طرح یک اقدام خوب دولت است.

وی اظهار کرد: با محاسبه قیمت زمین، آورده متقاضیان و تسهیلات اعطایی، حجم سرمایه‌گذاری برای طرح اقدام ملی مسکن در این استان بدون احتساب پروژه‌های حمایتی و بنیاد برکت در مجموع بیش از ۶ هزارو ۷۷۰ میلیارد تومان خواهد بود و این یک سرمایه گذاری بسیار خوب برای استان است.

استاندار زنجان، با بیان اینکه باید دستورالعملی همراه با نظام‌نامه برای تسریع و بهبود روند اتمام پروژه‌ها تدوین و کمیته‌ها بخش بندی شده و هر کمیته دبیر جداگانه داشته باشد، افزود: بخش‌های مختلف، نظارت دقیق بر اجرای دستورالعمل انجام گیرد.

حقیقی با بیان اینکه مدیریت فنی استانداری زنجان نسبت به مدیریت شهری تاکید کرده و برنامه‌ها را دنبال کند تا روند روبه جلویی در برنامه‌ها داشته باشیم، ابراز کرد: باید کمیته جداگانه برای تاسیسات شهری و زیر بنایی تشکیل شود و مدیران هر کدام از این دستگاه‌ها تعامل لازم را برقرار کنند.

حقیقی تاکید کرد: انتخاب پیمانکاران بومی یک امتیاز خوب برای استان است و حضور پیمانکاران بومی برای استان یک اقدام مثبتی است چرا که پیمانکار بومی، عملیات را با تعهد بیشتری انجام می‌دهد.

وی با بیان اینکه اتصال ورودی دوم شهر زنجان از سمت آزادراه قزوین، یکی از اقدامات خوب و نتایج مطلوب اجرای طرح در گلشهر است، افزود: اجرای طرح اقدام عملیاتی بسیار جهادی را می‌طلبد و مردم آورده خود را برای مسکن دار شدن در اختیار دولت قرار می‌دهند و کارها باید با برنامه جلو برود.

استاندار زنجان، گفت: برای مسائل تولیدی در استان جلسات مستمری تشکیل می‌شود برای رونق تولید اقدام ملی مسکن هم هر دو هفته یک بار جلسه میدانی برگزار شود، گفت: مشکلات اجرای طرح به خوبی در این جلسات مطرح و رفع شده و پیشرفت طرح ارائه شود.

حقیقی از تشکیل کمیته برای رفع مشکلات طرح ملی اقدام مسکن در استان تاکید کرد و افزود: طرح اقدام ملی مسکن، موضوع اصلی شورای مسکن استان زنجان است.

وی گفت: اقدامات روبنایی و اساسی مانند ساخت مسجد، مدرسه و امکانات رفاهی و تفریحی نیز باید به موازات اقدامات زیربنایی و زیرساختی مورد توجه قرار گیرد.

استاندار زنجان، تصریح کرد: تمام دستگاه‌ها باید مکمل کار یکدیگر باشند تا پروژه اقدام ملی مسکن در زنجان در موعد مقرر به سرانجام برسد.

منبع : مهر

پربازدیدترین امروز

    website tracking