۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۶

امام جمعه همدان:

جایگاه شورای فرهنگ عمومی در استان همدان ارتقا یابد

جایگاه شورای فرهنگ عمومی در استان همدان ارتقا یابد
همدان - امام جمعه همدان گفت: باید جایگاه شورای فرهنگ عمومی به عنوان یک راهبرد در عرصه فرهنگی استان همدان ارتقا یابد.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله حبیب الله شعبانی موثقی ظهر چهارشنبه در شورای فرهنگ عمومی استان همدان که در استانداری همدان برگزار شد، گفت: فرهنگ در جمهوری اسلامی ایران زیربنای اساسی تحولات جامعه است

آیت‌الله شعبانی با تاکید بر اینکه قدرت و مسئولیت باید در اختیار فرهنگ باشد و همه امورات در کشور جمهوری اسلامی از فرهنگ نشأت می‌گیرد، گفت: به جایگاه حقوقی شورای فرهنگ عموم در جهت اجرای مصوبات توجه بیشتری شود.

نماینده ولی فقیه در استان همدان با بیان اینکه فرهنگ در جمهوری اسلامی ایران زیربنای اساسی تحولات جامعه است، اظهار کرد: باید جایگاه شورای فرهنگ عمومی به عنوان یک راهبرد در عرصه فرهنگی استان همدان ارتقا یابد.

استاندار همدان نیز با اشاره به در پیش بودن روز قدس گفت: روز قدس یادگار امام خمینی (ره) و همیشه ماندگار است و روز قدس امسال با پیروی از رهنمودهای رهبر انقلاب در روز قدس در جهت حمایت از آرمان‌های ملت فلسطین اعلام آمادگی و تجدید بیعت می‌کنیم.

سیدسعید شاهرخی با بیان اینکه دستگاه‌های فرهنگی باید نقش‌آفرینی بیشتری در زمینه فرهنگ عمومی داشته باشند، گفت: شورای فرهنگ عمومی استان همدان باید به منظور ساماندهی برنامه‌های فرهنگی تقویت شود.

وی با اشاره به اینکه جلسات اخلاق و شورای فرهنگ عمومی استان همدان به‌طور منظم و ماهانه برگزار می‌شود، افزود: فرهنگ عمومی والای مردم همدان یکی از مهمترین عوامل در پیشگیری، کنترل و مقابله با کرونا است.

استاندار همدان اضافه کرد: ستاد مردمی کرونا همکاری‌های خوب و مؤثری در مقابله با کرونا و همچنین کمک‌های مومنانه انجام داد که جای تقدیر دارد.

منبع : مهر

بازتاب این خبر در رسانه ها

پربازدیدترین امروز

website tracking