۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۶

معاون امور اقتصادی استاندار یزد ‌مطرح کرد:

‌لزوم شناسایی فرصت‌های سرمایه‌گذاری جدید در استان یزد

‌لزوم شناسایی فرصت‌های سرمایه‌گذاری جدید در استان یزد
یزد- ‌معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار یزد بر لزوم شناسایی فرصت‌های سرمایه‌گذاری جدید ‌با توجه به مزیت‌های استان تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، سیدمسعود عظیمی، ظهر امروز در نشست کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه گذاری استان که در سالن کوثر استانداری برگزار شد، بر شناسایی فرصت‌های سرمایه‌گذاری جدید برای سرمایه گذاران با توجه به مزیت‌های استان تاکید کرد.

معاون امور اقتصادی استاندار خواستار حمایت حداکثری از فعالان و کارآفرینان استان به ویژه در حوزه اقتصاد دانش‌بنیان شد و گفت: جذب سرمایه‌گذاری مسیر مطمئن و مؤثری برای جهش تولید و توسعه استان است.

وی افزود: توجه به ظرفیت سرمایه‌گذاری با توجه به اولویت‌های احصاء شده استان به بهبود فضای کسب و کار کمک می‌کند و به همین منظور معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری شناسایی فرصت‌های سرمایه گذاری در استان را در دستورکار خود قرار داده است.

عظیمی هدف از شناسایی فرصت‌های سرمایه گذاری را ایجاد اشتغال و جذب سرمایه‌گذار در یزد عنوان و تصریح کرد: فرصت‌های سرمایه‌گذاری در یزد باید به جلوگیری از خام‌فروشی، تکمیل زنجیره ارزش افزوده و افزایش بهره‌وری کمک کند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گفت: دستگاه‌های اجرایی مرتبط با کسب و کار باید موانع اداری را در کوتاه‌ترین زمان ممکن رفع کنند و در این رابطه نظارت و حمایت لازم را انجام خواهیم داد.

منبع : مهر

پربازدیدترین امروز

website tracking