۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۹

۳ برنامه شاخص فرهنگی اسدآباد

مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسدآباد گفت: برگزاری کنسرت های مختلف، نمایشگاه و سینما سه برنامه شاخص فرهنگی و اولویت دار اسدآباد در سال جاری در صورت مساعد شدن شرایط کرونا خواهد بود.

رضا قاسمی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در راستای برنامه های فرهنگی امسال تعداد پنج نمایشگاه خوشنویسی و نقاشی در نگارخانه بنای یادبود سیدجمال شهرستان برای هنردوستان و هنرمندان و نیز برگزاری سه نمایشگاه کتاب در شهرستان پیش بینی شده است.

وی در ادامه از آغاز فعالیت آموزشگاه های آزاد موسیقی شهرستان با رعایت فاصله گذاری هوشمند اجتماعی خبر داد و گفت: در حال حاضر دو آموزشگاه آزاد موسیقی در شهرستان دارای فعالیت بوده که این آموزشگاه ها از سوم اردیبهشت در مجموع با ۳۷۰ هنرجو فعالیت مجدد خود را آغاز کرده اند.

قاسمی همچنین با بیان اینکه با بخش خصوصی و همکاری انجمن سینمای جوان قرارداد راه اندازی سینمای اداره ارشاد اسلامی منعقد شده است، افزود: با مساعد شدن وضعیت  کرونا سینمای اداره ارشاد اسلامی اسدآباد راه اندازی می شود.

مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسدآباد با اشاره به فعالیت دو گروه کنسرت مشترک و گروه های خاص در اسدآباد اضافه کرد: گروه کنسرت بامداد شهرستان سال گذشته رتبه اول استان را به خود اختصاص داد.

وی اضافه کرد: فعلاً تمامی فعالیت های فرهنگی شهرستان با توجه به کرونا در بستر فضای مجازی در حال برگزاری بوده که به طور قطع با اعلام وضعیت مناسب شرایط برنامه های مختلف فرهنگی برای شهرستان پیش شده که جشنواره تئاتر استانی، جشنواره تئاتر کودک و نوجوان در کنار کنسرت ها، نمایشگاه ها و همایش های فرهنگی از جمله برنامه هایی است که در شهرستان برگزار می شوند.

انتهای پیام

منبع : ایسنا

پربازدیدترین امروز

    website tracking