۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۵

ارشد نظامی آجا در گلستان: روز جهانی قدس، رستاخیز استکبارستیزی است

ارشد نظامی آجا در گلستان: روز جهانی قدس، رستاخیز استکبارستیزی است
ارشد نظامی آجا در گلستان با بیان اینکه پایه‌گذاری روز جهانی قدس، یک راهبرد و فرصت حیاتی برای نابودی اسرائیل است، گفت: این روز، رستاخیز استکبارستیزی است.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، امیر سرتیپ محمدعلی سعیدعسکری پیش از ظهر امروز در جمع فرماندهان تیپ 230 متحرک هجومی گرگان اظهار داشت: روز قدس روز آرمان‌ها، ارزش‌ها و مقدسات اسلامی امت فلسطین است.

وی روز قدس را روز حیات اسلام دانست و افزود: در سال 58 معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران این روز را به عنوان یک راهبرد و یک فرصت حیاتی برای ریشه‌کن کردن رژیم غاصب صهیونیستی پایه‌گذاری کرد.

پیام روز قدس نفرت از غده سرطانی اسرائیل است؛ دولت داعش یک اسرائیل دیگر بودجزئیات برنامه‌های جانبی روز قدس در استان کرمان اعلام شد‌کرمان| "روز قدس" نماد مبارزه با ظلم جهانی و برتری‌طلبی مستکبران است

فرمانده تیپ 230 متحرک هجومی گرگان ادامه داد: روز قدس روز رستاخیز استکبارستیزی و روز ستیز همیشگی امت اسلامی با صهیونیسم است که در آخرین جمعه ماه رمضان توسط مسلمانان جهان با تبلور یکدلی و یک صدا ندای نفرت خود از رژیم جعلی و نامشروع اسرائیل را بانک بر می‌آورند. این حرکتی هوشمندانه در عرصه تحولات سیاسی قرن حاضر است که با درایت فرماندهی معظم کل قوا روز به روز غنی‌تر و تاثیرگذار می‌شود.

وی گفت: هر چند امسال به سبب شیوع بیماری کرونا امکان برگزاری راهپیمایی روز قدس فراهم نیست اما همگان باید بدانند فلسطین پاره تن اسلام و مسئله اول امت اسلامی است.

حجت‌الاسلام حسن پورمیرزا هماهنگ کننده عقیدتی سیاسی ارتش در استان‌های گلستان و مازندران نیز بیان داشت: روز قدس روز دمیدن خون تازه در رگ‌های امت اسلامی و جهان اسلام است که به یادگار و ماندگار از حضرت امام(ره) برای آزادی قدس شریف و مبارزه با رژیم کودک کش اسرائیل و جلوگیری از نفوذو تسلط غرب به منطقه خاورمیانه نام‌گذاری شد.

وی با بیان اینکه روز قدس نشانه دلبستگی انقلاب و ملت به قدس شریف است، تصریح کرد: قدس شریف از ارزش والا و اهمیت راهبردی و فوق العاده زیادی برای ایران و مسلمانان جهان برخوردار است. مخالفت جهان اسلام با رژیم جعلی اسرائیل ِنامشروع بودن و نژادپرستی آن است.

هماهنگ کننده سازمان عقیدتی سیاسی در استان گلستان و مازندران خاطرنشان کرد: قدس سمبل و نماد فلسطین و محور وحدت جهان اسلام است که برای مسلمانان اهمیت دارد.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking