۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۰

سفره‌های مهربانی هلال احمر میزبان هزار نفر از محرومان سربیشه شد

سفره‌های مهربانی هلال احمر میزبان هزار نفر از محرومان سربیشه شد
رئیس جمعیت هلال احمر سربیشه گفت: در قالب اجرای طرح سفره‌های مهربانی هلال احمر، هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان توزیع شد.

الله یار توسلی نیا، امروز چهارشنبه 31 اردیبهشت در جمع رسانه‌های گروهی با اشاره به فضیلت های ماه مبارک رمضان بیان کرد: این ماه مبارک فرصتی مناسب برای یاری رساندن به محرومان و کسب اجر و پاداش اخروی است.

به گزارش ایسنا، وی با بیان اینکه هرساله در این ماه پر فیض طرح سفره‌های مهربانی ویژه نیازمندان اجرایی می‌شود، اظهار کرد: پخت و توزیع غذای گرم بین محرومان از مهم‌ترین اهداف اجرای طرح است.

رئیس جمعیت هلال احمر سربیشه اظهار کرد: طرح سفره‌های مهربانی در راستای اهداف انسان دوستانه جمعیت هلال احمر در تامین احترام انسان‌ها و تکریم نیازمندان روزه دار در ایام ماه رمضان برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: کمک به ایتام و نیازمندان، همدلی و همدردی با خانواده‌های مستمند و محروم، ترویج ارزش‌های انسان‌دوستانه به تاسی از امیر مومنان(ع) در شیوه خدمت‌رسانی و کمک به ایتام و بهره‌مندی از توان توانمندان در حمایت از نیازمندان واقعی جامعه از دیگر اهداف اجرای طرح است.

توسلی نیا یادآور شد: در قالب اجرای این طرح در بیست و چهارمین روز از ماه مبارک رمضان، با همکاری جمعیت هلال احمر، خیرین و مرکز نیکوکاری سربیشه، هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان شهرستان توزیع شد.

انتهای پیام

منبع : ایسنا

پربازدیدترین امروز

    website tracking