۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۰

شهروندان جهت زیارت اهل قبور به آرامستان بهشت محمدی مراجعه نکنند

شهروندان جهت زیارت اهل قبور به آرامستان بهشت محمدی مراجعه نکنند
رئیس سازمان آرامستان های شهرداری سنندج گفت: در روزهای پایانی ماه مبارک رمضان جهت زیارت اهل قبور به آرامستان بهشت محمدی مراجعه نکنند و درب های این آرامستان همچنان به واسطه شیوع ویروس کرونا بسته است.

 توفیق سرفراز امروز(31 اردیبهشت) در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: امسال به واسطه شیوع ویروس کرونا و جلوگیری از گسترش این بیماری خطرناک، زیارت اهل قبور برای شهروندان ممنوع شد.

وی افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا وئجلو گیری از تجمع شهروندان در آرامستان بهشت محمدی محدودیت های ایجاد شد که خوشبختانه شهروندان هم در ایام همکاری لازم را با کارکنان این سازمان را داشتند.

رئیس سازمان آرامستان های شهرداری سنندج بیان کرد: کارکنان و کارگران این سازمان در این ایام با تمام توان و رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی  به نحو احسن وظایف خود را انجام دادند.

سرفرار گفت: با هدف جلوگیری ابتلاء شهروندان به این بیماری منحوس و رعایت فاصله گذاری اجتماعی درب های آرامستان بهشت محمدی از اوایل اسفند ماه به روی زیارت کنندگان اهل قبور بسته شد.

وی ذکر کرد: همواره در ایام اعیاد و روزهای پایانی ماه مبارک رمضان جمع کثیری از شهروندان جهت زیارت اهل قبور به این آرامستان مراجعه می کنند که به دلیل شیوع ویروس کرونا از شهروندان درخواست داریم جهت زیارت اهل قبور در روز عرفه عید فطر به آرامستان بهشت محمدی مراجعه نکنند.

رئیس سازمان آرامستان های شهرداری سنندج یادآور شد: درب های  آرامستان بهشت محمدی همچنان به دلیل شیوع ویروس کرونا برای زیارت کنندگان اهل قبور در روزها دوشنبه و پنج شنبه بسته است.

انتهای پیام

منبع : ایسنا

پربازدیدترین امروز

website tracking