۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۸

کشف یک جسد باد کرده در یکی از نقاط شهر ملایر

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ملایر گفت: طی تماس تلفنی یکی از شهروندان با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی فوت شخصی حدوداً ۵۵ ساله در منزل مسکونی در محله مسکن مهر ملایر، گزارش داده شد.

حسین روستائی در گفت و گو با ایسنا، افزود: به محض اطلاع سریعاً یک دستگاه خودروی سنگین امداد گران همراه تجهیزات کامل به محل اعزام شد و به محض رسیدن طی اظهارات همسایگان و شواهد موجود مبنی بر اینکه جسد باد کرده بود، به نظر می رسد این فرد چند روز قبل فوت شده است.

وی اظهار کرد: نیروهای امدادگر با تماس تلفنی با عوامل بهشت هاجر جسد را با هماهنگی نیروی انتظامی حاضر در محل با تهیه و تنظیم صورتجلسه به بهشت هاجر انتقال دادند تا سیر مراحل قانونی و علت فوت بررسی شود.

روستائی در ادامه به مفقود شدن زنی ۸۵ ساله در یکی از روستاهای تابع حسین آباد ملایر اشاره کرد و گفت: قبل از آغاز سال ۹۹ طی تماس یکی از شهروندان با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی ملایر مفقود شدن شخص ۸۵ ساله از روستای حسین آباد اطلاع داده شد.

وی افزود: در همین راستا یک تیم امدادونجات با تجهیزات کامل به محل اعلام شده اعزام و از خانواده فرد گمشده اطلاعات لازم جمع آوری شد و خانواده وی اعلام کردند تاکنون این فرد، سابقه اینکه از منزل خارج شود و مراجع نکند را نداشته و مدتی است از وی اطلاعی نداریم و امکان دارد که در چاه های اطراف روستا افتاده باشد.

سرپرست سازمان آتش نشانی ملایر در پایان خاطرنشان کرد: در این زمینه تیم امدادگران درون بیش از ۱۵ حلقه چاه موجود در روستا را جستجو کردند و هیچ گونه اثری از وی حاصل نشد و امدادگران به ایستگاه خود بازگشتند.

انتهای پیام

منبع : ایسنا

پربازدیدترین امروز

website tracking