۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۴

سپاه فتح برای شکست کرونا کنار مردم ماند / توزیع 65 هزار بسته معیشتی بین نیازمندان + فیلم

سپاه فتح برای شکست کرونا کنار مردم ماند / توزیع 65 هزار بسته معیشتی بین نیازمندان + فیلم
جانشین سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: سپاه فتح از روز اول شیوع بیماری کرونا تمام قد وارد میدان شده و در کنار مردم ماند.
- اخبار استانها -

سرهنگ جهانگیر انصاری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج، اظهار داشت: با شیوع بیماری کرونا قرارگاهی با مدیریت استاندار تشکیل و سپاه فتح با تمام تجهیزات جنگ نوین و گروه‌های جهادی وارد عمل شد.

وی با اشاره به اینکه در زمینه ضدعفونی و گندزدایی معابر و مکان‌های شلوغ و تولید ماسک ورود کردیم، عنوان کرد: تولید 570 هزار ماسک و ضد عفونی و گندزدایی خیابان‌ها، بیمارستان‌ها، درمانگاه‌ها، ادارات و سازمان‌ها از جمله اقدامات انجام شده است.

انصاری با بیان اینکه در راستای رزمایش همدلی و کمک‌های مومنانه 114 هزار خانوار آسیب دیده از کرونا شناسایی شد، ادامه داد: در مرحله اول 40 هزار و در مرحله دوم 25 هزار بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع شد.

کاروان کمک‌های مومنانه و لوازم خانگی اهدایی سپاه به منطقه سیل‌زده شهداد اعزام شد + تصاویرفرمانده سپاه ناحیه عشایری استان اردبیل: عشایر منطقه مغان نقش ویژه‌ای در تحقق شعار جهش تولید دارندسپاه فجر استان فارس دوره آموزشی سواد رسانه‌ای طلاب کشور را برگزار می‌کند

کلیدواژه ها :شکست
منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

    website tracking