۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۸

مدیرکل هواشناسی استان زنجان:

۳۳۷ میلی متر بارش در استان زنجان ثبت شده است

۳۳۷ میلی متر بارش در استان زنجان ثبت شده است
زنجان-مدیرکل هواشناسی استان زنجان، گفت: از ابتدای مهرماه سال گذشته تا ۳۰ اردیبهشت ماه بیش از ۳۳۷ میلی متر بارش در استان زنجان ثبت شده است.

رسول همتی در گفتگو با خبرنگار مهر به وضعیت جوی استان زنجان طی چند روز آینده اشاره کرد و گفت: بارش باران از شب گذشته در استان شروع شده و از ظهر امروز بر شدت بارش‌ها افزوده می‌شود.

وی اظهار کرد: این بارش‌ها در استان با رعد و برق و تگرگ همراه خواهد بود که در این میان به شهروندان توصیه می‌شود در بلندی‌ها تردد نکنند.

مدیرکل هواشناسی استان زنجان، به وضعیت دمای هوای استان طی چند روز آینده اشاره کرد و یاد آورشد: دمای هوای استان از اواخر روز پنجشنبه روند افزایش داشته و هوا گرم می‌شود.

همتی به میزان بارش‌ها در استان زنجان اشاره کرد و یاد آورشد: از ابتدای مهرماه سال گذشته تا ۳۰ اردیبهشت ماه بیش از ۳۳۷ میلی متر بارش در استان ثبت شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش ازدو درصد کاهش و نسبت به میانگین بلند مدت هم بیش از ۲.۲۱ افزایش دارد.

وی ابراز کرد: امیدو اریم در خردادماه هم شاهد بارش باران در استان باشیم و همچنین از بعد از ظهر فردا از میزان ناپایداری هوا در استان کاسته می‌شود.

منبع : مهر

پربازدیدترین امروز

    website tracking