۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۲

کشف ۱۰۰ کیلو مواد غذایی غیراستاندارد در دیواندره

مسئول نمایندگی استاندارد در دیواندره گفت: به منظور اجرای طرح نظارت ویژه ماه مبارک رمضان، ۱۰۰ کیلوگرم مواد غذایی غیراستاندارد و تاریخ مصرف گذشته در روستاهای بخش مرکزی شهرستان دیواندره کشف و جمع‌آوری شد.

 سیروس کاکی امروز(31 اردیبهشت) در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: در راستای اجرای مصوبات کمیسیون ارتقای سلامت و امنیت غذایی و اجرای طرح پایش بازار و واحدهای صنفی در ماه رمضان، گشت‌های مشترک بازرسی از واحدهای صنفی و نانوایی های روستایی بخش مرکزی در شهرستان دیواندره انجام شد.

وی عنوان کرد: متاسفانه در این بازرسی‌ها شاهد عرضه‌ی اجناس تاریخ مصرف گذشته و غیر استاندارد در بعضی از واحدهای صنفی بودیم و با همکاری بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت مقدار قابل توجهی پفک، انواع آبمیوه، شیر، ماست، پنیر، شیرکاکائو، دنت، کیک و کلوچه، نوشابه و سس مایونز کشف کردیم.

این مقام مسئول از شهروندان خواست در صورت مشاهده‌ی هرگونه محصول تاریخ مصرف گذشته و غیر استاندارد به کارشناسان استاندارد، مرکز بهداشت و صنعت، معدن  تجارت این شهرستان اطلاع‌رسانی کنند، همچنین شهروندان می توانند جهت استعلام از اصالت کالا و استاندارد بودن آن کد ده رقمی ذیل علامت استاندارد را به سامانه ۱۰۰۰۱۵۱۷ ارسال کنند.

انتهای پیام

منبع : ایسنا
website tracking