۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۰

با هدف خدمت به محرومان؛

کاروان نیکوکاری به روستای محروم چدان قاین اعزام شد

کاروان نیکوکاری به روستای محروم چدان قاین اعزام شد
بیرجند- رئیس جمعیت هلال احمر قاین از اعزام یک کاروان سلامت به روستای محروم چدان خبر داد و گفت: خدمات مختلف این کاروان به ۳۰ نفر از اهالی ارائه شد.

به گزارش خبرنگار مهر، جواد یوسفی صبح چهارشنبه در جمع خبرنگاران بیان‌کرد: با هدف خدمت به محرومان کاروان نیکوکاری به روستای محروم چدان قاین اعزام شد.

رئیس جمعیت هلال احمر خائن اظهار کرد: این کاروان متشکل از پزشک، پرستار و بهورز در روستای چدان از شهرستان قاین به ارائه خدمات درمانی، آموزشی و بهداشتی پرداختند.

یوسفی با اشاره به برنامه‌های این تیم افزود: ویزیت رایگان مراجعه‌کنندگان توسط پزشک داوطلب هلال احمر، توزیع داروی رایگان بین بیماران و سنجش فشار خون از جمله خدمات این تیم بوده است.

وی ادامه داد: برگزاری کلاس‌های آموزشی امدادی و بهداشتی، اجرای برنامه‌های مفرح و آموزشی برای کودکان و نحوه پیشگیری از ابتلاء به انواع بیماری‌ها از دیگر اقدامات این تیم بوده است.

رئیس جمعیت هلال احمر قاین با بیان اینکه اعزام تیم‌های سلامت باعث تقویت روحیه خودباوری اعضا می‌شود، گفت: همچنین این تیم‌ها در خودسازی داوطلبان نقش مستقیمی دارد.

یوسفی با بیان اینکه این کاروان‌ها در مناسبت‌های مختلف سال به نقاط محروم شهرستان اعزام می‌شوند، گفت: سال گذشته ۴۵۰ نفر از مردم مناطق محروم از خدمات رایگان کاروان‌های سلامت بهره‌مند شدند.

منبع : مهر

پربازدیدترین امروز

website tracking