۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۲

فرماندار فیروزکوه‌ تاکید کرد؛

گرامیداشت روز قدس با بهره حداکثری از فضای مجازی در فیروزکوه

گرامیداشت روز قدس با بهره حداکثری از فضای مجازی در فیروزکوه
فیروزکوه- فرماندار فیروزکوه با اشاره به اینکه در روز قدس برنامه ای در این شهرستان برگزار نمی شود به بهره حداکثری از فضای مجازی برای گرامیداشت این روز تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی یوسفی جمارانی صبح چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر عدم برگزاری راهپیمایی روز قدس، استفاده از ظرفیت رسانه‌های ارتباط جمعی، شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی برای تبیین فلسفه و اهمیت این روز جهانی برای مردم ضرورت پیدا می‌کند.

وی افزود: در زمینه برگزاری راهپیمایی یا تجمع به منظور روز جهانی قدس، شهرستان فیروزکوه تابع دستورات ستاد ملی مقابله با کرونا است، بنابراین طبق اعلام این ستاد در شهرستان فیروزکوه هیچ برنامه‌ای برای روز قدس نداریم.

فرماندار فیروزکوه با اشاره به اینکه اهمیت روز قدس بر هیچکس پوشیده نیست، گفت: روز قدس میراث گرانبهای امام راحل و نماد مقاومت همه آزادی خواهان جهان علیه نظام و رژیم ظالم صهیونیست است و امسال با توجه به شرایط بحرانی ناشی از کرونا باید از ظرفیت فضای مجازی و صدا و سیما بهره مندی حداکثری داشته باشیم.

یوسفی جمارانی عنوان داشت: با بیان اینکه شرایط امروز کشور نسبت به روزهای گذشته بهتر شده اما این به معنی پایان کرونا نیست تصریح کرد: رعایت فاصله گذاری اجتماعی همچنان باید اولویت زندگی روزمره مردم باشد و شهروندان همچنان باید دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند.

وی با قدردانی از هم افزایی و همدلی صورت گرفته در حوزه بهداشت و درمان برای برگزاری مراسم شب‌های قدر در شهرستان فیروزکوه گفت: از دست اندرکاران برگزاری برنامه شبهای قدر که دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت کردند و مردم نیز در این روزها و شب‌ها نهایت همکاری را داشتند قدردانی می‌نمائیم.

یوسفی جمارانی در پایان در خصوص برگزاری نماز عید فطر اظهار داشت: با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و بدون مشخص شدن محل خاص به صورت محدود و محله محور نماز عید سعید فطر برگزار خواهد شد.

منبع : مهر

پربازدیدترین امروز

website tracking