۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۱۴

رئیس حوزه هنری خراسان‌جنوبی:

هنرمندان خراسان جنوبی ۱۷ اثر هنری با محوریت قدس تولید کردند

هنرمندان خراسان جنوبی ۱۷ اثر هنری با محوریت قدس تولید کردند
بیرجند- رئیس حوزه هنری خراسان جنوبی گفت: هنرمندان خراسان جنوبی برای روز قدس امسال ۱۷ آیتم هنری با محوریت حمایت از فلسطین تولید کردند.

مجید کریمیان در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: به مناسبت روز قدس هنرمندان متعهد خراسان‌جنوبی ۱۷ آیتم و اثر هنری از جمله شعر، سرود، نماهنگ، عکس نوشت، پوستر، اثر موسیقی و موشن گرافی تولید کرده‌اند.

رئیس حوزه هنری خراسان‌جنوبی بیان‌کرد: از ۲۸ اردیبهشت پخش اینترنتی برنامه راه مقاومت را آغاز کرده‌ایم که در این برنامه با خانواده‌های شهدای راه قدس خراسان‌جنوبی مصاحبه‌های متعددی صورت می‌گیرد.

کریمیان با اشاره به اینکه یکی از این شهیدان گرانقدر شهید مقدوری است که در بعلبک لبنان به شهادت رسید.، گفت: مزار این شهید بزرگوار هم اکنون در قطعه یک مزار شهدای بیرجند قرار دارد.

وی ادامه‌داد: از دیگر شهدای عرصه مقاومت خراسان‌جنوبی نیز شهید مرتضی بصیری پور است که توسط بمباران نیروهای اسرائیلی در سوریه به شهادت رسید.

وی ادامه‌داد: از دیگر برنامه‌های طراحی شده به مناسبت روز قدس در خراسان‌جنوبی فراخوان طراحی پوستر قدس با ۱۲ میلیون ریال جایزه برای ۵ اثر برگزیده است که علاقمندان شرکت در این فراخوان باید تا تاریخ ۳ خردادماه آثار خود را حوزه هنری خراسان‌جنوبی و یا شماره ۰۹۳۷۳۱۲۶۲۷۰ در شبکه‌های مجازی ارسال کنند.

رئیس حوزه هنری خراسان‌جنوبی با اشاره به پویش «القدس لنا» گفت: در این پویش نیز افراد فیلم‌های کوتاه یک دقیقه‌ای، شعر، دلنوشه و حتی شعارهای زیبا در همبستگی و همدردی با ملت مظلوم فلسطین تولید می‌کنند.

منبع : مهر

بازتاب این خبر در رسانه ها

پربازدیدترین امروز

website tracking