۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۱۴

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان:

هیئت اندیشه ورز جمعیت بانوان کردستان تشکیل شد

هیئت اندیشه ورز جمعیت بانوان کردستان تشکیل شد
سنندج - مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان با تاکید بر تشکیل هیئت اندیشه ورز، گفت: جمعیت بانوان یک تشکل هویدا و آشکاری است که در رویدادهای روز از جمله حوزه کرونا باید فعالیت داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان، حجت الاسلام احمد حاتمیان در جلسه بررسی فعالیت جمعیت بانوان فرهیخته کردستان، اظهار داشت: جمعیت بانوان فرهیخته تحت نظارت سازمان تبلیغات اسلامی فعالیت دارد که در استان کردستان نیز این جمعیت شکل گرفته است.

وی افزود: جمعیت بانوان فرهیخته باید یک تیم متخصص در حوزه مباحث فرهنگی و اجتماعی باشند که بتوانند فعالیت‌هایی را در حوزه بانوان انجام دهند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان ادامه داد: اگر بخواهیم تغییری در وضعیت جمعیت بانوان فرهیخته استان انجام شود، باید براساس اساسنامه جمعیت بانوان این تشکل تشکیل و کارکردهای جمعیت براساس اساسنامه موجود تعریف شود.

حجت الاسلام حاتمیان یادآرو شد: جمعیت بانوان فرهیخته باید از منظر استانی حمایت شود و با کارآمدی بهتری فعالیت کند و با حوزه بانوان تهران هماهنگ و مرتبط باشد.

وی با تاکید بر ایجاد یک ظرفیت جدید برای استفاده از توانایی همه بانوان توانمند استان، بیان کرد: هیئتی اندیشه‌ورز از بانوان در استان برای افزایش تعامل و هم‌افزایی و رصد فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی و مسائل حوزه بانوان تشکیل شود.

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی کردستان نیز در این جلسه گفت: باید اسامی بانوان فعال استان جمع‌آوری و یک تشکیلات اساسی تشکیل شود تا بتوانند فعالیت داشته باشند.

حجت‌الاسلام علی رستمی اظهار داشت: جمعیت بانوان فرهیخته باید احیا و برنامه‌های این حوزه سامان یابد تا به یک تشکل اساسی دست یابیم.

مسئول امور بانوان اداره‌کل تبلیغات اسلامی کردستان نیز در این جلسه خواستار بازنگری اعضای جمعیت بانوان فرهیخته شد و افزود: سازماندهی بانوان فرهیخته نیازمند بررسی و بازنگری فعالیت اعضای جمعیت در استان است.

ئالا شهسواری ادامه داد: تعدادی از اعضای جمعیت بانوان استان کردستان به عنوان مهمان در جلسات حضور دارند اما اعضای اصلی بانوان براساس توانمندی بانوان نیازمند تغییر است.

منبع : مهر

پربازدیدترین امروز

website tracking