۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۴۶

برخورد با مجرمان در کمال اقتدار و عقلانیت خواهد بود

برخورد با مجرمان در کمال اقتدار و عقلانیت خواهد بود
فرمانده نیروی انتظامی خراسان شمالی با اشاره به اینکه ناجا یک بار دیگر ثابت کرد که در دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی و دفاع از ولایت، هیچ تردیدی را به دل راه نمی دهد، گفت: در برخورد با مجرمان و هنجارشکنان نیروی انتظامی با اقتدار و در کمال عقلانیت اقدام می کند.

سردار علیرضا مظاهری ، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و شهدای عرصه نظم و امنیت اظهارکرد: نیروهای مسلح و به ویژه نیروی انتظامی همیشه مطیع امر ولایت است، در این راستا همواره در مقابل کسانی که زورگویی و گردن کشی می کنند با شدت و قدرت در کمال عقلانیت برخورد می کند.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، وی با اشاره به اینکه باید آمادگی و هوشیاری خود را در مقابل فتنه ها و دسیسه های دشمنان حفظ کنیم، افزود: نیروی انتظامی با اعتقاد به ولایت فقیه و نظام اسلامی، هیچ تردیدی را به دل راه نمی دهد و همواره ثابت کرده که در دفاع از آرمان‌های والای انقلاب اسلامی تا پای جان ایستاده است.

وی ادامه داد: با کمک مردم غیور باید برای ایجاد جامعه ای سالم و کامل تلاش کنیم و به هیچ وجه به یاوه گویی های دشمنان توجه نکنیم.

مظاهری با بیان اینکه زحماتی که ما برای حفظ و ارتقاء امنیت در جامعه کشیده ایم در مقابل تلاش و از جان گذشتگی شهداء و خانواده معظم آن ها قابل مقایسه نیست، تاکید کرد: همه ما در قبال خون شهداء مسئولیم و وظیفه داریم راه آن ها را با جان و دل ادامه دهیم.

فرمانده نیروی انتظامی خراسان شمالی اظهارکرد: همدلی و همزبانی مردم و نیروهای مسلح موفقیت در ماموریت ها را در پی دارد و باید با تلاش فراوان و همکاری و تعامل سازنده، راه امام و رهبری و همچنین راه پر افتخار شهدای گرانقدر را ادامه دهیم.

انتهای پیام

کلیدواژه ها :اقتدار ولایت
منبع : ایسنا

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking