۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۱۹

معاون وزیر نیرو: به بهانه نبود اعتبار نمی‌شود دست از خدمت کشید

معاون وزیر نیرو: به بهانه نبود اعتبار نمی‌شود دست از خدمت کشید
معاون پارلمانی وزیر نیرو با اشاره به اینکه مبلغ زیادی بابت اجرای پروژه‌ها به پیمانکاران بدهی داریم، گفت: به بهانه نبود اعتبار نمی‌شود دست از خدمت کشید.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، رضا انجم شعاع در نشست با مهدی روشنفکر منتخب مردم شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون اظهار داشت: مبلغ زیادی به پیمانکاران بابت اجرای پروژه‌ها بدهی داریم زیرا در این صنعت به بهانه نبود اعتبار نمی‌شود دست از خدمت کشید و لحظه‌ای باید خدمت کرد.

وی یکی از مهمترین مشکلات در پروژه‌های سدسازی را تملک اراضی دانست و افزود: تمرکز گرایی یکی از مهمترین مشکلات کشور بوده که دولت باید این قید و بندها را بزند زیرا قدرت تصمیم گیری را می‌گیرد.

آذربایجان‌غربی|وزارت نیرو به بهانه کرونا پروژه‌های آبرسانی و فاضلاب شهری و روستایی را تعطیل کردتعریف 13 محور با منابع موردنیاز 23هزارمیلیاردی برای تحقق جهش تولید در وزارت نیروتدوین سند آب استان مرکزی درآینده نزدیک به تایید وزارت نیرو می‌رسد

معاون پارلمانی وزیر نیرو  کهگیلویه و بویراحمد را دارای ظرفیت مطلوب در حوزه آب عنوان کرد و ادامه داد: بدون شک مجموعه وزارت نیرو و مقام عالی وزارت نگاه ویژه‌ای به این استان دارند و تاکنون در زمینه ارائه خدمت مطلوب از هیچ کوششی دریغ نکرده‌اند.

انجم شعاع با اشاره به اینکه کهگیلویه و بویراحمد جزو استان‌های مهم کشور از نگاه وزارت نیرو است، افزود: همیشه همدلی و هماهنگی بین این مجموعه با مدیران استانی بوده است.

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

    website tracking