۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۱۰

نماینده ولی فقیه در کردستان:

تولید و انتشار محتوای مناسب فضای مجازی در کردستان ضروری است

تولید و انتشار محتوای مناسب فضای مجازی در کردستان ضروری است
سنندج – نماینده ولی فقیه در استان کردستان خواستار تولید و انتشار محتوای درست و مناسب در فضای مجازی در این استان شد و افزود: در حال حاضر نوعی بی تفاوتی در این بخش دیده می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سید محمد حسینی شاهرودی ظهر امروز سه شنبه در جلسه ستاد فضای مجازی استان کردستان اظهار داشت: امروز میزان بهره مندی مردم از فضای مجازی رشد چشمگیری پیدا کرده است و به همین دلیل باید این بخش به صورت ویژه در اولویت قرار گیرد.

وی ادامه داد: امروز همه اقشار جامعه از فضای مجازی بهره مند هستند و به همین دلیل انتظار می رود که متناسب با میزان حضور مردم محتوای خوب و ارزشمند نیز در فضای مجازی تولید و منتشر شود.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان ضمن گلایه از سوی بعضی از مدیران و متولیان نسبت به ظرفیت‌های فضای مجازی، گفت: به دلیل بی تفاوتی های بعضی از مدیران و مسئولان ما در حوزه فضای مجازی موفقیت‌های خوبی نداشتیم و نیاز است که فعالیت ها در این بخش به صورت ویژه در اولویت قرار گیرد.

 وی خواستار تلاش کلیه ادارات و سازمانهای دولتی در راستای کمک به تولید محتوای مناسب در فضای مجازی در استان کردستان شد و افزود: اگر قرار است در بخش فضای مجازی موفقیتی کسب کنیم نیاز است که به این بخش جدایی از مسائل اداری و به عنوان یک تکلیف عمومی نگاه شود.

آیت الله حسینی شاهرودی با اشاره به راه اندازی ستاد فضای مجازی در سطح استان از اسفندماه سال گذشته، بیان کرد: به دنبال گسترش ویروس کرونا و با مشارکت شماری از ادارات و سازمانهای دولتی متولی بخش فرهنگ ستادی در سطح استان شکل گرفت و خوشبختانه تاکنون اقدامات خوبی صورت گرفته اما فعالیت ها رضایت بخش نیست.

وی با اشاره به اینکه باید نه تنها مدیران ادارات دولتی بلکه همه کسانی که دغدغه نظام و انقلاب را دارند نسبت به مسائل مرتبط با فضای مجازی حساس بوده و در این بخش از تمامی ظرفیت‌های در اختیار خود استفاده کنند، عنوان کرد: امروز دشمن سرمایه گذاری گسترده ای بر روی فضای مجازی انجام داده و به دنبال توطئه های خود است و ما نباید در مقابل این اقدامات بی تفاوت باشیم.

منبع : مهر

پربازدیدترین امروز

website tracking