۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۵۵

پیاده‌روی بزرگ الی بیت المقدس در استان اردبیل برگزار می‌شود

مسئول قرارگاه فرهنگی و اجتماعی حضرت فاطمه الزهرا(س) استان اردبیل از برگزاری پیاده‌روی بزرگ الی بیت المقدس در شهرستان‌های استان اردبیل خبر داد.
- اخبار استانها -

علی حسن‌زاده در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم در اردبیل اظهار داشت: در راستای گرامیداشت روز قدس پیاده‌روی بزرگ الی بیت المقدس در سطح شهرستان‌های استان اردبیل برگزار می‌شود.

وی هدف از برگزاری این پیاده‌روی را گرامیداشت روز قدس دانست و افزود: این پیاده‌روی بزرگ با هدف گرامیداشت و بزرگداشت روز قدس و با شعار "راه ما از کربلا میگذرد" بعد از ظهر روز سه شنبه برگزار می شود.

حسن‌زاده با بیان اینکه در کنار پیاده‌روی برنامه‌های متنوعی خواهیم داشت تصریح کرد:‌ کنار پیاده‌روی برنامه‌های متنوعی همچون چاوش خوانی، اقامه نماز مغرب و عشاء، قرائت زیارت عاشورا، کاشت نهال زیتون و افطاری ساده خواهیم داشت.

حرکت جهانی «الی بیت المقدس» در خرم‌آباد برگزار می‌شودروز قدس؛ جشن انقلابی برای بیعت با آرمان‌های اسلامی است2 هزار برنامه به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در خراسان جنوبی اجرا می‌شود

مسئول قرارگاه فرهنگی و اجتماعی حضرت فاطمه الزهرا(س) استان اردبیل در ادامه بیان کرد: این پیاده‌روی در شهرستان‌های اردبیل، گرمی، کوثر، نمین و مشگین‌شهر برگزار می‌شود.

وی اظهار کرد: این مراسم در اردبیل از مهدیه آغاز و تا سه راه کورائیم، در شهرستان گرمی از خروجی شهر آغاز و به سمت شهرک ولیعصر، در شهرستان کوثر از مقابل بیمارستان امام خمینی آغاز و تا سه راه فاراب، در ️شهرستان نمین از مقابل مسجد جامع آغاز و تا میدان جانبازان، و در ️شهرستان مشگین‌شهر نیز از مقابل مسجد امیرالمومنین آغاز و به سمت دروازه اردبیل ادامه خواهد یافت.

کلیدواژه ها :شهرستان قدس
منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking