۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۱۹

نماز عید سعید فطر در مساجد شهرستان رباط کریم برگزار می‌شود

نماز عید سعید فطر در مساجد شهرستان رباط کریم برگزار می‌شود
امام جمعه رباط کریم گفت:نماز عید سعید فطر فقط در مساجد شهرستان رباط کریم با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می‌شود.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رباط کریم ، حجت الاسلام والمسلمین ترابی امام جمعه رباط کریم در جلسه هماهنگی مراسم روز های پایانی ماه مبارک رمضان اظهارکرد: امسال مراسم روز جهانی قدس با توجه به رعایت پروتکل های بهداشتی در شهرستان رباط کریم برگزار نمی شود. قطعاً در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی و در سطح شهر، مردم و مسئولان به وظیفه خود در قبال قدس شریف عمل می کنند.

وی در ادامه بیان داشت: نماز عید سعید فطر هم فقط در مساجد شهرستان با رعایت اصول بهداشتی برگزار می شود. البته متولیان مساجد(ائمه جماعات،هیأت امناء) توجه کنند که مراسم محدود برگزار شود، به گونه ای که فقط در محیط  مسجد نماز اقامه شود و در اطراف مسجد ازدحام و تجمع نمازگزار صورت نگیرد.

تهران|مرحله سوم رزمایش کمک مومنانه پایان اردیبهشت در رباط‌کریم برگزار می‌شود2000 بسته معیشتی و بهداشتی در اولین مرحله رزمایش کمک‌ مومنانه در رباط کریم توزیع شد10 پروژه بزرگ در رباط کریم افتتاح و کلنگ زنی شد + تصاویر

امام جمعه رباط کریم خاطرنشان کرد: در مناطق زرد،نماز عید سعید فطر در مصلّا ها برگزار نمی شود. لذا بنابر همین بخشنامه و رعایت نکات بهداشتی و مقابله با شیوع کرونا ، برنامه ی نماز عید در مصلّای بزرگ امام خمینی (ره) رباط کریم برگزار نمی شود.

حجت الاسلام والمسلمین ترابی در ادامه یادآورشد:طبق سنوات گذشته ، شورای زکات شهرستان اقدام به جمع آوری زکات فطریه مومنین کرده و شماره حساب واحد در اختیار مردم قرار دهد تا به راحتی بتوانند زکات و فطر خود را پرداخت کنند.

منبع : تسنیم
website tracking