۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۱۲

صوت دلنشین قرآن در سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد طنین انداز شد

صوت دلنشین قرآن در سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد طنین انداز شد
به مناسبت ماه مبارک رمضان و در ادامه سلسله برنامه های عقیدتی سپاه فتح استان، صبح امروز کلاس قرائت قرآن و سخنرانی با حضور فرمانده سپاه فتح و معاونین، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح و نیروهای پاسدار برادر و خواهر در محل صبحگاه سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

سردار حمید خرم دل، فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه این مراسم معنوی اظهار کرد: در ماه مبارک رمضان امسال همچون  سالهای گذشته برنامه های عقیدتی را تدارک دیدیم و  به دلیل ویروس منحوس کرونا امکان اجرای آنها طبق روال عادی میسر نبود.

وی اظهارکرد: با تدابیری که اندیشیده شد کلاس های عقیدتی در سپاه فتح، تیپ ۴۸ فتح و نواحی مقاومت بسیج به صورت ۱۲ تا ۱۵ نفره برگزار می شود.

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط آب و هوایی مناسب شهر یاسوج کلاس‌های عقیدتی در فضای باز میدان صبحگاه برگزار و شرکت کنندگان در این آیین معنوی از قرائت قرآن و سخنرانی  بهره مند می شوند.

سردار خرم دل تصریح کرد: در سطح استان با توجه به برنامه هایی که معاونت عقیدتی حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد پیش بینی کرده بود از مربیان و قاریان استانی و بین المللی استفاده شد و نگذاشتیم که این ایام بیهوده سپری شود.

وی ادامه داد: در بحث فضای مجازی نیز در حوزه عقیدتی برنامه های بسیار خوبی تدارک دیده شد و در حال انجام است.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: سپاه در ماه مبارک رمضان، ماه محرم و سایر مناسبت های ملی و مذهبی باید نقش آفرین باشد زیرا اساس و شاکله اصلی سپاه معنویت و مسائل دینی و عقیدتی است.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد، سردار خرم دل از تلاش های حجت الاسلام حکمتی نیک مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح و معاونت عقیدتی حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح به خاطر اجرای برنامه عقیدتی در سطح استان  تقدیر و بیان کرد: با وجود تمامی محدودیت هایی که وجود داشت برنامه های عقیدتی به نحو مطلوبی انجام شده و تا پایان ماه  مبارک رمضان این روند ادامه دارد.

گفتنی است که در این آیین حجت الاسلام ایمانی، استاد حوزه و دانشگاه نیز در خصوص فلسفه سوره های قرآن کریم و نکاتی که در این سوره ها نهفته است مطالبی را بیان کرد و به تفسیر آیات سوره هود پرداخت.

انتهای پیام

کلیدواژه ها :قرائت
منبع : ایسنا

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking