۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۵۴

700 میلیون ریال کمک نقدی توسط خیران به حساب ستاد انفاق مؤمنانه زرندیه واریز شد

700 میلیون ریال کمک نقدی توسط خیران به حساب ستاد انفاق مؤمنانه زرندیه واریز شد
امام جمعه زرندیه با بیان تهیه و توزیع 7000 بسته معیشتی در مرحله سوم رزمایش کمک مؤمنانه در زرندیه گفت: سعی داریم کمک‌های مومنانه را تا پایان ویروس منحوس کرونا ادامه دهیم.
- اخبار استانها -

به‌گزارش خبرگزاری تسنیم از زرندیه، حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی ظهر امروز در آیین مرحله سوم رزمایش کمک مؤمنانه شهرستان زرندیه با اشاره به این مرحله از رزمایش کمک مومنانه اظهار داشت: 7000 بسته معیشتی در مرحله سوم رزمایش کمک مؤمنانه در زرندیه تهیه و توزیع می‌شود.

وی افزود: در شهرستان زرندیه همچون سایر نقاط ایران اسلامی مردم، خیران ، کارخانه‌دارهای شهرستان و سایر اقشار مردم داوطلبانه به میدان آمدند و تا به امروز 5000 بسته معیشتی توسط ستاد انفاق مؤمنانه شهرستان در چند مرحله توزیع شد که امروز 2000 بسته آماده شده و در میان خانواده‌های آسیب دیده توزیع می‌شود.

زرندیه رتبه نخست استان مرکزی در رزمایش کمک مومنانه را به خود اختصاص دادکاروان کمک‌های مومنانه و لوازم خانگی اهدایی سپاه به منطقه سیل‌زده شهداد اعزام شد + تصاویر500 واحد مسکونی در رزمایش کمک مومنانه قم به همت سپاه بازسازی می شود

امام جمعه زرندیه تصریح کرد: این کمک‌ها با این نیت اهدا می‌شود که مردم بدانند ملت، خیران و مسئولان همه در کنار این عزیزان هستند و از آنها حمایت می‌کنند و سعی داریم کمک‌های مؤمنانه را تا پایان ویروس منحوس کرونا ادامه دهیم.

 ابراهیمی بیان کرد: مبلغ 700 میلیون ریال کمک نقدی هم به حساب ستاد انفاق مؤمنانه شهرستان توسط خیران واریز شده است که برنامه‌ریزی ستاد بر این مقرر شد که مقداری گوشت تهیه و در عید سعید فطر میان تعدادی از خانواده‌ها توزیع شود.

کلیدواژه ها :انفاق
منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

website tracking