۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۱۸

دانشجویان جهادگر بسیجی کهگیلویه و بویراحمد در جنگ با کرونا چه کردند؟ + فیلم

دانشجویان جهادگر بسیجی کهگیلویه و بویراحمد در جنگ با کرونا چه کردند؟ + فیلم
مسئول بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد گفت: دانشجویان بسیجی استان در دو مرحله مقابله با شیوع کرونا و کمک به افراد آسیب دیده به جنگ این ویروس منحوس آمدند.
- اخبار استانها -

مسعود پرهیزگاری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج، اظهار داشت: دانشجویان جهادگر بسیجی در این استان در دو مرحله شامل مقابله با شیوع کرونا و کمک به افراد آسیب دیده به جنگ این ویروس منحوس آمدند و همچنان به فعالیت خود تا شکست آن ادامه می‌دهند.

وی عنوان کرد: دانشجویان جهادگر بسیجی برای مقابله با شیوع کرونا ویروس در مرحله اول اقدام به راه‌اندازی کارگاه تولید ماسک و دستکش، ضدعفونی معابر، تهیه و تولید غذای مقوی برای بیماران مبتلا به کرونا و تولید محتوای امیدآفرین کردند.

پرهیزگاری از شناسایی و توزیع بسته غذایی بین اقشار آسیب دیده به دلیل ویروس کرونا خبر داد و افزود: در مرحله اول 500 بسته و در مرحله دوم 2 هزار و 700 بسته معیشتی تهیه و توزیع شد.

دانشجویان پیشتاز اجرای طرح 30 شب 30 افطار؛ تکریم از خادمان بسیج دانشجویی مازندرانهرمزگان|مرحله دوم کمک‌های مومنانه بسیج دانشجویی میناب به نیازمندان آغاز شدتولید ماسک در کارگاه گروه جهادی شهید باکری بسیج دانشجویی آذربایجان‌غربی به‌روایت تصویر

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

    website tracking