۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۱۰

دانشگاه ایلام با اهدای هزار بسته غذایی به یاری آسیب‌دیدگان از کرونا رفت

دانشگاه ایلام با اهدای هزار بسته غذایی به یاری آسیب‌دیدگان از کرونا رفت
رئیس دانشگاه ایلام از کمک 1000 بسته‌ای مواد غذایی دانشجویان و اعضای هیئت علمی و کارکنان این دانشگاه به آسییب‌دیدگان از کرونا خبر داد.

دکتر «محمد علی‌اکبری» در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد:  جامعه دانشگاهی بسته به شرایط مختلف، در روند حوادث و تحولات جامعه فعال است و در این راستا در سال 1398 اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشگاه ایلام، کمک‌های قابل توجهی به مردم سیل‌زده استان ایلام (بخش ماژین) و همچنین استان سیستان و بلوچستان داشتند و امسال هم با پویش امید و همدلی در سطح استان همراهی مسئولانه‌ای داشته‌اند.

رئیس دانشگاه ایلام  با اشاره به مشکلات و پیامدهای کروناویروس در جهان و کشور عزیزمان ایران، گفت: مجموعه دانشگاهی با ارایه ایده‌های کاربردی در قالب واحد استانی شبکه ملی جامعه و دانشگاه و همچنین تولید محلول ضدعفونی بر پایه الکل با ظرفیت روزانه بین 500 تا 1000 لیتر، همراهی خوب و مناسبی با مردم استان برای مقابله با این مهمان ناخوانده داشت.

وی با تقدیر از فعالیت دانشجویان دانشگاه برای برگزای همایش نیکوکاری احسان در سطح دانشگاه ایلام، گفت: خوشبختانه دانشجویان دانشگاه ایلام نیز  در قالب رسالت اجتماعی دانشگاه و با موقعیت‌سنجی، رایزنی و پی‌گیری‌های مستمر توانستند، 1000 بسته مواد غذایی به ارزش هر بسته 300 هزار تومان برای کمک به محرومان استان ایلام آماده کنند.

رئیس دانشگاه ایلام تأکید کرد: فعالیت‌های اعضای هیأت علمی، کارکنان و دانشجویان دانشگاه ایلام در انجام این حرکت‌های خداپسندانه، ریشه در باورهای اصیل اسلامی و فرهنگ ناب و بومی ایلامی در نوع‌دوستی، نیکوکاری، از خودگذشتگی، احسان و  کمک به همنوعان دارد، که شایسته تقدیر و ستایش است.

انتهای پیام

منبع : ایسنا

پربازدیدترین امروز

website tracking