۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۸

امضای تفاهم نامه بیمه مهندسان عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان استان با تامین اجتماعی

امضای تفاهم نامه بیمه مهندسان عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان استان با تامین اجتماعی
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کهگیلویه و بویراحمد از امضای تفاهم نامه بیمه مهندسان عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان استان با سازمان تامین اجتماعی خبرداد.

"فردین یزدان پناه" در آیین امضای تفاهم نامه بیمه مهندسان عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان استان با سازمان تامین اجتماعی افزود: در اجرای بخشنامه  حوزه فنی سازمان تامین اجتماعی و آیین نامه بیمه صاحبان حرفه و مشاغل آزاد و مصوبه ۲۷ آبان ماه ۹۸، تعمیم پوشش بیمه تامین اجتماعی اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فراهم شد.
وی تصریح کرد: با اجرای این کار زمینه برخورداری این گروه از متقاضیان از مزایای قانون تامین اجتماعی فراهم خوهد شد.
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کهگیلویه و بویراحمد انعقاد این تفاهم نامه را فصل مشترکی در ارتباط اعضای سازمان با سازمان تامین اجتماعی دانست و فعالیت هر چه بیشتر در ارائه خدمات در این حوزه را برای مهندسان خواستار شد.
یزدان پناه اظهار کرد:  بیمه ضرورتی اجتناب‌ناپذیر برای تمامی اقشار جامعه، اعم از ثروتمندان، افراد با درآمد متوسط و قشر کم درآمد است زیرا آینده قابل پیش بینی نیست.
"عباس نورمحمدی" مدیرکل سازمان تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد نیز با اشاره به اهمیت بیمه و مزایای آن برای تامین آینده و رفاه افراد خاطرنشان کرد: انسان‌ها تنها در دوران جوانی قادر به کار هستند و با رسیدن به دوران کهن‌سالی رفته‌رفته توان کار کردن خود را از دست می‌دهند پس بیمه تامین اجتماعی ضمن پوشش تمامی مخاطرات و نگرانی‌های خانواده (فوت زودرس، از کارافتادگی، بیماری‌های صعب العلاج و…) پس‌اندازی مناسب بوده که با سود تضمینی در دسترس خانواده است و سبب تأمین بازنشستگی آرام و راحتی می‌شود.
وی ادامه داد: مشمولین این تفاهم نامه آن دسته از اعضا سازمان نظام مهندسی ساختمان استان هستند که از سوی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان معرفی و تحت پوشش مقررات حمایتی خاص دیگری قرار نداشته باشند و حداکثر سن آنان در تاریخ معرفی نامه در واحد اجرایی ۵۰ سال تمام باشد.
مدیرکل سازمان تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: اطلاعات تکمیلی جهت ثبت نام و سایر شرایط از طریق سایت و کانال رسمی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اعلام خواهد شد.
به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی سازمان نظام مهندسی استان کهگیلویه و بویراحمد، آیین امضای تفاهم نامه بیمه مهندسان عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان استان با سازمان تامین اجتماعی انجام شد.
انتهای پیام

منبع : ایسنا

پربازدیدترین امروز

    website tracking