۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۵

استاندار البرز مطرح کرد؛

اعلام آمادگی شهرداری‌های البرز برای راه‌اندازی اردوگاه ماده ۱۶

اعلام آمادگی شهرداری‌های البرز برای راه‌اندازی اردوگاه ماده ۱۶
کرج - استاندار البرز گفت: شهرداران و به ویژه شهردار پرتلاش کرج و بخش خصوصی آماده کمک برای احداث و راه اندازی اردوگاه ماده ۱۶ هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، عزیزاله شهبازی ظهر سه شنبه در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد استان، با قدردانی از تلاش‌های مجموعه نیروی انتظامی به فرماندهی سردار محمدیان، افزود: اگر تمامی کمیته‌های این شورا به صورت هماهنگ و منسجم عمل نکنند، کار بی سرانجام می‌ماند و مردم از حلاوت آن بهره مند نمی‌شوند.

وی با ابراز خرسندی از پویایی و فعالیت‌های کمیته حقوقی این شورا، ادامه داد: تک تک کمیته‌ها بر حوزه کاری خود اشراف دارند ولی باید درصدد اتصال این زنجیره باشیم چراکه با هم افزایی و همپوشانی مجموعه، می‌توان اهداف را عملیاتی کرد.

استاندار البرز با تاکید بر اینکه در این جلسات که وقت ارزشمند خدمتگزاری را صرف می‌کنیم باید خروجی مناسب نیز دریافت کنیم، گفت: نتیجه جلسات باید برای مردم ملموس باشد.

شهبازی افزود: شهرداران و به ویژه شهردار پرتلاش کرج و بخش خصوصی آماده کمک برای احداث و راه اندازی اردوگاه ماده ۱۶ هستند ولی باید شورای هماهنگی مقابله با مواد مخدر برای هماهنگ کردن این ظرفیت‌ها و بهره برداری از منابع اقدام کند.

وی اضافه کرد: این شورا باید چابک تر و هماهنگ‌تر باشد چراکه ظرفیت‌های بسیاری وجود دارد که باید در جهت مقابله با مواد مخدر مورد استفاده قرار گیرد.

استاندار البرز گفت: ستادهای فرعی در شهرستان‌ها باید تشکیل شود و ضرورت دارد که گردش کار و روند فعالیت‌های گزارش شود و البته جلسات بدون خروجی و مصوبات اجرایی قابل پذیرش نیست.

شهبازی با اشاره به دستور وزیر کشور در خصوص احداث اردوگاه ماده ۱۶ افزود: بر این اساس باید پیگیری‌های لازم صورت گیرد و شورا موظف است از نحوی اجرای این امر گزارش ارائه دهد.

وی عنوان کرد: باید هفته آینده جلسه کمیته‌های شورای مبارزه با مواد مخدر استان تشکیل شود و مسئولان کمیته‌ها نیز گزارش‌های تخصصی حوزه خود را ارائه دهند.

منبع : مهر

پربازدیدترین امروز

website tracking