۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۰۵

در جمع خبرنگاران مطرح شد؛

رانش زمین تأسیسات برق شهرستان طالقان را قطع کرد

رانش زمین تأسیسات برق شهرستان طالقان را قطع کرد
طالقان - سرپرست مدیریت توزیع برق طالقان گفت: به علت رانش زمین، شبکه‌ها و تأسیسات برق رسانی در مسیر مانوری فیدر سد و نصر قطع شد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت اسلامی بعدازظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه بر اثر رانش زمین در مسیر مانوری فیدر سد و نصر، خسارتی بالغ بر ۶۳ میلیون ریال به شبکه برق تغذیه کننده منطقه وارد شد، اظهار کرد: این رخداد همچنین موجب آسیب‌هایی از جمله کج شدن پایه و پارگی سیم را به همراه داشت.

وی گفت: طی بازدید دوره‌ای اکیپ بازدید «پی ام» واحد بهره برداری از منطقه آسیب دیده مسیر می فیدر سد و نصر (پایین طالقان محدوده تاج سد - جاده نساء سفلی) و مشاهده اشکال در شبکه، ضمن تماس تلفنی با دیسپاچینگ (مرکز کنترل) و ثبت اعلام عیب در سیستم، مبنی بر کج شدن پایه و سیم پارگی به دلیل رانش زمین، با برنامه ریزی لازم اکیپ حوادث وارد عمل شده و نسبت به رفع مشکل اقدامات لازم صورت گرفت.

سرپرست مدیریت توزیع برق طالقان گفت: البته لازم به توضیح است که در این خصوص اقداماتی از قبیل اصلاح پایه و فونداسیون، اصلاح شبکه و همچنین تعویض سیم آلومینیوم و تعویض کلمپ، جهت افزایش پایداری برق مشترکین در دستور کار قرار گرفت و در سریع‌ترین زمان ممکن انجام شد.

کلیدواژه ها :طالقان
منبع : مهر

پربازدیدترین امروز

website tracking