۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۴

در گفتگو با مهر اعلام شد؛

وضعیت کرونا در استان البرز/ کاهش آمار مراجعه روزانه و بستری

وضعیت کرونا در استان البرز/ کاهش آمار مراجعه روزانه و بستری
کرج - رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز گفت: آمار مراجعه روزانه و موارد بستری کاهش یافته است.

دکتر حسین کریم در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به وضعیت استان و اقدامات انجام شده برای مقابله با کرونا، گفت: آمار مراجعه روزانه با علائم مشکوک به کرونا در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی استان روند کاهشی دارد.

وی به روند کاهشی موارد بستری نیز اشاره کرد و گفت: روند شیوع بیماری کرونا در استان البرز نسبت به ماه‌های گذشته کاهش محسوسی دارد.

۲۰۹ نفر در بیمارستان‌های البرز بستری هستند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز اضافه کرد: به نظر می‌رسد که این روند رو به کاهش شیوع بیماری در استان ادامه دار باشد.

دکتر کریم در بخش دیگری تعداد کل موارد مثبت و مشکوک به کرونا که از زمان شیوع این بیماری تاکنون در مراکز درمانی استان البرز بستری شده‌اند را شش هزار و ۷۹۸ نفر اعلام کرد و گفت: در حال حاضر ۲۰۹ نفر موارد مثبت و مشکوک در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی استان بستری هستند.

فوت ۳۳۱ نفر در استان البرز

وی تعداد موارد فوتی مثبت ابتلاء به کرونا در استان را ۳۳۱ نفر اعلام کرد و افزود: تاکنون دو هزار و ۸۴۲ مورد مثبت ابتلاء به بیماری کرونا در استان البرز شناسایی شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز آمار ترخیص شدگان از بیمارستان‌های استان را از ابتدا تاکنون شش هزار و ۲۴۲ نفر اعلام کرد.

منبع : مهر

پربازدیدترین امروز

    website tracking