۲۱ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۱۵

به مناسبت نیمه شعبان صورت می‌گیرد

پویش دانشجویان یزدی برای جمع آوری کمک‌ به خانواده‌های کم برخوردار

پویش دانشجویان یزدی برای جمع آوری کمک‌ به خانواده‌های کم برخوردار
به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، ستاد دانشجویی مبارزه با کرونا در استان یزد، امسال جشن نیمه شعبان را به صورت متفاوت برگزار می‌کند.با توجه به شیوع ویروس کرونا و عدم امکان برگزاری برنامه‌های جشن، دانشجویان یزدی با راه اندازی پویشی، به جمع آوری کمک‌های مالی مردمی برای امدادرسانی به خانواده‌های کم برخوردار به مناسب فرارسیدن نیمه شعبان و میلاد منجی عالم بشریت می‌پردازند.گفتنی است که علاقمندان می توانند کمک‌های خود را به شماره حساب ۵۰۴۱۷۲۱۱۱۱۲۳۳۹۹۶ به نام مرکز نیکوکاری امیرالمومنین (ع) واریز کرده و یا از طریق سامانه پیامکی #۹۲۰۴*۸۸۷۷* اقدام به این عمل انسان دوستانه کنند.

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، ستاد دانشجویی مبارزه با کرونا در استان یزد، امسال جشن نیمه شعبان را به صورت متفاوت برگزار می‌کند.

با توجه به شیوع ویروس کرونا و عدم امکان برگزاری برنامه‌های جشن، دانشجویان یزدی با راه اندازی پویشی، به جمع آوری کمک‌های مالی مردمی برای امدادرسانی به خانواده‌های کم برخوردار به مناسب فرارسیدن نیمه شعبان و میلاد منجی عالم بشریت می‌پردازند.

گفتنی است که علاقمندان می توانند کمک‌های خود را به شماره حساب ۵۰۴۱۷۲۱۱۱۱۲۳۳۹۹۶ به نام مرکز نیکوکاری امیرالمومنین (ع) واریز کرده و یا از طریق سامانه پیامکی #۹۲۰۴*۸۸۷۷* اقدام به این عمل انسان دوستانه کنند.   برای پنجشنبه اول صبح// جمع آوری کمک‌های مردمی به مناسبت نیمه شعبان به همت دانشجویان یزدی
منبع : خبرگزاری دانشجو

پربازدیدترین امروز

website tracking