۲۱ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۱۶

حمایت از خانواده‌های نیازمند باید با جدیت دنبال شود

حمایت از خانواده‌های نیازمند باید با جدیت دنبال شود

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام عبدالکریم اعلمی نژاد چهارشنبه‌شب در مراسم میلاد حضرت مهدی موعود (عج) اظهار داشت: از جمله اعمال مستحبی مانند روزه گرفتن و خواندن زیارت امام حسین (ع) و دعای عهد که در این شب‌ها و روزها می‌توان انجام داد و برای شفای مریضان دست به دعا بر داریم و برای ظهور دعا کنیم.

وی با اشاره به میلاد سراسر نور حضرت مهدی (عج)، خاطر نشان کرد: با توجه به بر پا نکردن مراسم اعیاد در این شب‌ها به علت شیوع بیماری کرونا، تا می‌توانیم در حق همدیگر دعا کنیم و حتی المقدور دست خانواده‌هایی را که نیازمند هستند را بگیریم تا دل صاحب الزمان خشنود و راضی شود.

اعلمی‌نژاد افزود: پانزدهم ماه شعبان روزی است که مولایمان حضرت مهدی (عج) با توجه به ظلم و ستمگری دوران حکومت عباسی و مراقبت‌های شدید مأموران ان زمان، ایشان در سامرا چشم به جهان گشود ایشان در پنج سالگی امامت شیعیان را بر عهده گرفت.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در تیپ پیاده استان بوشهر تصریح کرد: حضرت مهدی (عج) پس از سپری شدن دوران غیبت، با تشکیل حکومت عدل جهانی احکام الهی را در سرتاسر سرزمین، حاکمیت خواهد کرد.

وی بیان داشت: همه باید در حد توان و درک خود برای رسیدن به سطحی قابل قبول از شناخت و معرفت امام بکوشیم و معرفت اجمالی خود را به معرفت کامل تبدیل کنیم.

انتهای پیام
منبع : جماران

پربازدیدترین امروز

website tracking