۲۰ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۴۹

واکنش مربی کهنکار به احتمال قهرمان اعلام کردن پرسپولیس در لیگ برتر

واکنش مربی کهنکار به احتمال قهرمان اعلام کردن پرسپولیس در لیگ برتر
کربکندی گفت: بحث تعطیلی مسابقات لیگ برتر مانند انتخاب بازیکنان تیم ملی است که همیشه موافقان و مخالفان خاص خودش را دارد.
به گزارش افکارنیوز،

رسول کربکندی در ارتباط با بحث تعطیلی مسابقات لیگ برتر و نیمه‌کاره ماندن بازی‌ها گفت: در حال حاضر شرایطی خاص و البته سخت در این خصوص به وجود آمده و نمی‌توان با یک جمله و به راحتی گفت که لیگ تعطیل شود یا ادامه پیدا کند. اگر مسابقات تعطیل شود چالش‌های زیادی به وجود می‌آید که می‌توان به نحوه پرداخت دستمزد بازیکنان، مربیان و ... اشاره کرد و مشخص نیست اگر بازی‌ها تعطیل شود این موضوع چگونه حل خواهد شد.

اخبار ورزشی- پیشکسوت فوتبال ایران ادامه داد: بحث تعطیلی لیگ برتر مانند انتخاب بازیکنان تیم ملی است که همیشه موافقان و مخالفان خاص خودش را دارد.

وی در ارتباط با بحث تعیین تیم قهرمان اظهار داشت: در حال حاضر پرسپولیس با تیم دوم جدول 10 امتیاز اختلاف دارد و طبیعتا دوست ندارد بازی‌ها تعطیل شود. آنها در صورت تعطیلی لیگ برتر توقع دارند که به عنوان قهرمان معرفی شوند و تیم‌های دیگر شاید نظر دیگری داشته باشند، هر تیمی مطمئنا به منافع خودش فکر می‌کند و البته بحث بازی‌های لیگ دسته اول و صعود دو تیم به لیگ برتر هم مهم است. این مسائل باید به صورت دقیق کارشناسی و در نهایت تصمیمی گرفته شود که کمترین دردسر را داشته باشد.

کربکندی یادآور شد: در مورد شرایطی که در دنیا وجود دارد، یورگن کلوپ بهترین حرف را زد. او گفت که حتی اگر قرار باشد یک نفر جانش را از دست بدهد، فوتبال در مقابل این موضوع اهمیتی ندارد. الان شرایط طوری است که جان انسان‌ها از هر چیزی مهمتر است و امیدوارم این ویروس ریشه‌کن شود. فدراسیون منتظر تصمیم ستاد مبارزه با کرونا است، اگر این ستاد رای به تعطیلی لیگ بدهد، قطعا کار فدراسیون هم راحت‌تر خواهد شد.

 

منبع : افکار نیوز

پربازدیدترین امروز

    website tracking