۱۹ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۱۰

تعطیلی کلیه فعالیت آموزشگاه‌های رانندگی تا اطلاع ثانوی

تعطیلی کلیه فعالیت آموزشگاه‌های رانندگی تا اطلاع ثانوی
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه از تعطیلی فعالیت آموزشگاه‌های رانندگی تا اطلاع ثانوی و برابر مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا خبر داد.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، فضل الله شیری گفت: با توجه به ابلاغیه‌ها و دستورالعمل‌های صادره از پلیس راهور ناجا، کلیه فعالیت‌های آموزشگاه‌های رانندگی اعم از آزمون‌های آیین نامه و عملی تعطیل خواهد بود.

او بیاان کرد: پیش از این نیز کلیه آزمون‌ها تا اطلاع ثانوی تعطیل شده بودند موارد یاد شده شامل کلیه آموزشگاه‌های سطح استان برای اعطای گواهینامه پایه یک، دو، سه و موتورسیکلت می‌شود.

رئیس پلیس راهور استان در پایان به کارآموزان توصیه کرد جهت جلوگیری از انتقال رنجیره ویروس کرونا فعلا از تعلیم رانندگی دیدن به وسیله مربیان آموزشگاه‌ها خوداری کنند.


 

نیروی انتظامی و دستگاه قضایی دو عامل قدرتمند در ارتقاء امنیت جامعه

 


 فرمانده انتظامی شهرستان پاوه نیروی انتظامی و دستگاه قضایی را به عنوان دو عامل قدرتمند و موثر در ارتقاء امنیت جامعه دانست.

سرهنگ "حیدر حق جویان" در ديدار با معاون دادستان شهرستان پاوه گفت: تعامل وهمكاري اين دو دستگاه به عنوان دو دستگاه مكمل يكديگر مي تواند امنيت مطلوبي را در جامعه فراهم آورد.

او با اشاره به شعار پلیس در نوروز 99 سلامت خانواده امنیت جامعه گفت: ارتقاء امنیت در سطح جامعه مقوله ای جمعی است و همگان در راستاي تحقق اين شعار نقش خود را شناخته و به آن عمل کنند.

سرهنگ حق جویان ضمن تقدير از تعاملات شايسته مسئولان قضايي با انتظامي شهرستان افزود: حاصل تعامل و همکاري بين دستگاه قضا و نيروي انتظامي برقراری نظم و امنیتی است که به لطف خداوند در جامعه به وجود آمده و انشاءالله در پی ارتقاء آن هستیم.

بهمنی معاون دادستان پاوه نیز با اشاره به حضور چشمگیر و موثر پلیس در ایام نوروز بویژه در طرح مقابله با ویروس کرونا و مسئولیت ویژه در قرنطینه شهرستان گفت: نیروی انتظامی با برنامه ریزی و حضور حداکثری خود در جامعه آرامش ، آسایش و رضایت شهروندان را به خوبی فراهم كرد و اين امنیت و احساس امنیت در سطح جامعه کاملا محسوس، مشهود و قابل تحسین است .
او در ادامه اجرای احکام قضایی ، رسیدگی به موقع به پرونده ها و رعایت حقوق شهروندی در شهرستان را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: لازم است براي پيشگيري از وقوع جرايم به اقدامات پيشگيرانه ، فرهنگ سازی و آموزش هاي همگاني توجه بيشتري شود.
بهمنی همچنین در اين ديدار بر آمادگي هر چه بيشتر بمنظور تعامل و همكاري دو دستگاه تاكيد كرد.

انتهای  پیام/ز

کلیدواژه ها :نیروی انتظامی امنیت
منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking