۱۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۰۰

همکاری مردم با پلیس عاملی مهم در موفقیت اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی

فرماندار شهرستان ساری، گفت: همکاری مردم با پلیس عاملی مهمی در موفقیت اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی است.
به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، عباسعلی رضایی فرماندار شهرستان ساری در حاشیه بازدید از طرح ممنوعیت و محدودیت‌های تردد در مبادی ورودی شهر، گفت: با اینکه طرح فاصله گذاری اجتماعی از ۸ فروردین در کشور آغاز شده است، اما ماموران نیروی انتظامی قبل از آغاز این طرح نیز حضوری موثر در ورودی‌های شهر ساری داشتند.

او در ادامه ضمن تشکر صمیمانه از زحمات ماموران انتظامی شهرستان ساری، افزود: ماموران نیروی انتظامی با شروع طرح فاصله گذاری اجتماعی به صورت شبانه روزی در ۵ توقفگاه و ورودی اصلی شهر ساری حضور یافتند.

رضایی با اشاره به استقرار پلیس در ورودی‌های شهر ساری شامل گادر جنگل، سه راه جویبار، هولا، تلمادره، سنگده و دودانگه گفت: تمامی این مناطق توسط پلیس کنترل و ضمن جلوگیری از تردد خودرو‌های غیر بومی با بررسی کارت‌های شناسایی و احراز هویت سرنشینان خودرو از ورود افراد غیر بومی به شهر جلوگیری شده است.

او افزود: ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان ساری علاوه بر حضور در ورودی‌های اصلی شهر با استقرار در ۶ ورودی فرعی شهر پیش بینی‌های لازم را در جهت جلوگیری از ورود خودرو‌های غیر بومی از این نقاط نیز انجام داده اند.

فرماندار شهرستان ساری در پایان از برخورد خوب ماموران پلیس با مردم، قدردانی کرد و گفت: همکاری و تعامل خوب مردم با پلیس عاملی مهمی در موفقیت اجرای این طرح و جلوگیری از افزایش زنجیره انتقال این ویروس در کشور است.

رضایی امیدواری کرد: با ادامه این روند و با همکاری مردم روند شیوع و انتقال این ویروس در کشور بطور کامل قطع شود.  
منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking