۱۳ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۱:۱۳

واکنش محسن رضایی به اقدام نمادین جوانان ایرانی در پاسخ به تحریم‌های ترامپ

واکنش محسن رضایی به اقدام نمادین جوانان ایرانی در پاسخ به تحریم‌های ترامپ
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام نسبت به اقدام جوانان ایرانی در پاسخ به تحریم‌های ترامپ در اینستاگرام واکنش نشان داد.

به گزارش مشرق، جوانان دانشمند و محقق ایرانی توانستند پس از شیوع ویروس کرونا در کشور، کیت‌های هوشمند ایرانی برای تشخیص این بیماری را ساخته و تولید کنند؛ آن‌ها در اقدامی برای پاسخ به لغو نشدن تحریم‌ها علیه ایران از سوی ترامپ، بسته‌هایی از این کیت‌های ایرانی را حاضر کرده و در اقدامی نمادین به مردم آمریکا تقدیم کردند.

محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در واکنش به این اقدام جوانان ایرانی پستی را در اینستاگرام منتشر کرده متنی در این باره نوشت:

" دولت‌های مختلف آمریکا همواره با تراشیدن بهانه‌های مختلف ملت ایران را از هر چه توانسته‌اند تحریم کرده‌اند. حتی از دارو و اقلام پزشکی.
از سوی دیگر، روزبه روز فشار افکار عمومی ملت‌های جهان به دولت‌های آمریکا بیشتر و بیشتر شده که این‌تحریم‌های غیرانسانی و ضدبشری را بردارد؛ اما دولت ترامپ در شرایط سخت کرونا هم حاضر به لغو تحریم‌ها نیست.
فرزندان دانشمند ملت ایران، اما به جای تسلیم در این محدودیت‌ها با ارادهٔ محکم‌تر و تلاش بیشتر توانسته‌اند دستاوردهای شگرفی داشته باشند و حالا آماده‌اند که به‌صورت نمادین جواب اقدامات غیرانسانی دولت ترامپ با اقدامی علمی و انسانی بدهند ".

کلیدواژه ها :اینستاگرام
منبع : مشرق
website tracking