۱۳ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۴۳

میثم مطیعی اکانت رسمی خود را در توییتر ایجاد کرد

میثم مطیعی اکانت رسمی خود را در توییتر ایجاد کرد
به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، این روزها انتشار اخبار کذب در توییتر از طریق اکانت‌های جعلی به نام مداحان اهل بیت(ع) باتوجه به شیوع ویروس کرونا گسترش پیدا کرده است. چندی پیش اکانت جعلی به نام سیدمجید بنی‌فاطمه مداح اهل بیت(ع) ایجاد شد که به انتشار اخبار جعلی در خصوص ابتلا مداحان مختلف به ویروس کرونا پرداخت. اخیراً نیز اکانت جعلی به نام میثم مطیعی مداح اهل بیت(ع) ایجاد شده است که به انتشار موضع‌گیری‌های دروغین از جانب وی پرداخت. این مداح اهل بیت(ع) ضمن تکذیب انتساب این اکانت به خود، صفحه رسمی خود را در فضای توییتر ایجاد کرد. براین اساس، علاقه‌مندان به میثم مطیعی می‌توانند مطالب و موضع‌گیری‌های رسمی این مداح را در اکانت

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، این روزها انتشار اخبار کذب در توییتر از طریق اکانت‌های جعلی به نام مداحان اهل بیت(ع) باتوجه به شیوع ویروس کرونا گسترش پیدا کرده است.

چندی پیش اکانت جعلی به نام سیدمجید بنی‌فاطمه مداح اهل بیت(ع) ایجاد شد که به انتشار اخبار جعلی در خصوص ابتلا مداحان مختلف به ویروس کرونا پرداخت. اخیراً نیز اکانت جعلی به نام میثم مطیعی مداح اهل بیت(ع) ایجاد شده است که به انتشار موضع‌گیری‌های دروغین از جانب وی پرداخت.

این مداح اهل بیت(ع) ضمن تکذیب انتساب این اکانت به خود، صفحه رسمی خود را در فضای توییتر ایجاد کرد.

براین اساس، علاقه‌مندان به میثم مطیعی می‌توانند مطالب و موضع‌گیری‌های رسمی این مداح را در اکانت meysammotiee1@ دنبال کنند.

منبع : خبرگزاری دانشجو

پربازدیدترین امروز

website tracking