۱۳ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۱۲

زندانیان آزاد شده تحت رصد پلیس هستند

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: زندانیان آزاد شده توسط پلیس پیشگیری، آگاهی، امنیت و کلانتری‌ها کنترل می‌شوند.
- اخبار اجتماعی -

به گزارش خبرنگار انتظامی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سردار حسین رحیمی در برنامه تلویزیونی درباره آزادی برخی زندانیان و نگرانی‌های موجود مبنی بر عدم تکرار جرم توسط آنها، اظهار کرد: نیروی انتظامی علاوه بر فعالیت دوشادوش در کنار تمام بخشها، کادر درمانی و وزارت بهداشت برای مقابله با ویروس کرونا، طرح نوروزی خود را نیز انجام می‌دهد.

رئیس پلیس تهران بزرگ با بیان اینکه در ایام نوروز وقوع سرقت قدری بالا می‌رود، گفت: بحث آزادسازی زندانیان زحمت ما را مضاعف کرد البته هماهنگی خوبی با دستگاه قضائی داریم و اسامی تمام زندانیان آزادشده به پلیس داده شده است.

وی تصریح کرد: زندانیان آزاد شده توسط پلیس پیشگیری، کلانتری‌ها، پلیس آگاهی و امنیت کنترل می‌شوند البته برخی جرائم و سرقتها در این مدت قدری افزایش پیدا کرده اما اقدام قوه‌قضائیه بر بها دادن به جان یک مجرم محکوم شده را ارج می‌نهیم و ما نیز باید بیشتر تلاش کنیم.

این مقام انتظامی درباره اقدامات پلیس در مقابله با شایعه‌پردازان در فضای مجازی نیز گفت: پلیس به سرعت پس از انتخابات و با شیوع ویروس کرونا، قرارگاه ویژه‌ای را تحت عنوان مبارزه با کرونا تشکیل داد.

وی خاطرنشان کرد: در این قرارگاه کارگروه‌های تشکیل شد که یکی از آنها کارگروه فضای مجازی بود، تاکنون نیز ادمین ده‌ها کانال شایعه‌ساز بازداشت و کانالها مسدود شده‌اند.

رئیس پلیس تهران: ممنوعیت مطلق حضور در پارکها در روز 13 فروردینبرخورد سخت پلیس با متخلفان در طرح "فاصله‌گذاری اجتماعی"

منبع : تسنیم

پربازدیدترین امروز

    website tracking