۱۱ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۱۹

۱۲۰ هزار عدد دستکش در سوادکوه شمالی توزیع شد

۱۲۰ هزار عدد دستکش در سوادکوه شمالی توزیع شد

مجید ابراهیم نژاد روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ، افزود : در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا ، یکی از واحدهای صنعتی این شهرستان در حال تولید دستکش یکبار مصرف است که تاکنون ۱۲۰ هزار عدد دستکش یکبار مصرف با هماهنگی فرمانداری در بین اقشار مختلف مردم و مراکز درمانی در شهرستان سوادکوه شمالی توزیع شده است .

وی با اعلام اینکه در روزهای اول با بحران کمبود دستکش یکبار مصرف در این شهرستان مواجه بوده ایم ، گفت : درست است که دستکش یکبار مصرف کم است اما از بحران کمبود آن خارج شده ایم .

رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان سوادکوه شمالی با بیان اینکه از فردا طرح فاصله گذاری در نانوایی های این شهرستان اجرایی می شود ، افزود : حدود ۴۰ نانوایی در سطح شهر و روستا این شهرستان داریم که از فردا طرح فاصله گذاری اجتماعی را در این نانوایی ها اجرایی می کنیم .

ابراهیم نژاد در خصوص مصوبه تعطیلی واحدهای صنفی در شهرستان سوادکوه شمالی گفت که طی بازدید های به عمل آمده تاکنون ۵ واحد صنفی که از مصوبه تعطیلی بازارتمکین نکرده بودند را پلمب کرده ایم .

وی در پایان با اشاره به اینکه تاکنون برای حدود ۴۰ واحد صنفی اخطاریه ارسال کرده ایم ، افزود : گشت زنی و بازرسی تا پایان این مصوبه ادامه خواهد داشت و با متخلفین طبق قانون برخورد خواهیم کرد .

انتهای پیام
منبع : جماران

پربازدیدترین امروز

website tracking