۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۴۱

حسن روحانی:

بوشهر از بهترین استان‌ها در کنترل بیماری کرونا بوده است

بوشهر از بهترین استان‌ها در کنترل بیماری کرونا بوده است
رئیس جمهور بیان کرد: بوشهر از بهترین استان‌ها در کنترل بیماری کرونا بوده است.

بوشهر از بهترین استان‌ها در کنترل بیماری کرونا بوده استبه گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، حسن روحانی رئیس جمهور عصر یک شنبه در نشست ویدئو کنفرانس با استاندار بوشهر بیان کرد: بوشهر جزء بهترین استان‌ها در کنترل بیماری کرونا بود و باید از تلاش‌های استاندار و مدیران استانی و همچنین کادر درمانی پزشکان و پرستاران استان بوشهر تشکر کنم.

او با اشاره به سخنان استاندار بوشهر مبنی بر توسعه زیرساخت‌های دولت الکترونیک در دولت تدبیر و امید گفت: ضمن تایید سخنان استاندار بوشهر؛ بخشی از مدیریت در کشور باید الکترونیکی شود و در جلسات ستاد کرونا با استفاده از همین ظرفیت، استانداران همیشه پای خط هستند.

رئیس جمهور ادامه داد: بعد از پایان بیماری کرونا جلسات مهم دولت را به صورت ویدئو کنفرانسی برگزار خواهیم کرد. ضمن اینکه اکنون با استفاده از ظرفیت دولت الکترونیک رابطه خوبی بین مرکز و استان‌ها برای مدیریت بیماری کرونا به وجود آمده است.

روحانی در پاسخ به درخواست رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برای ایجاد مرکز درمانی دولتی در عسلویه گفت: درخواست استان بوشهر مبنی بر ایجاد مرکز درمانی در عسلویه را دنبال خواهیم کرد.

او از اقدامات استان بوشهر در مقابله با سیل هفته گذشته هم قدردانی کرد و عنوان کرد: بوشهر استان مهم و سرنوشت سازی است و سخت گیری برای کنترل مراکز تولیدی و صنعتی جهت مقابله با کرونا برای ما اهمیت ویژه‌ای دارد.

رئیس جمهور در پایان خطاب به گراوند استاندار بوشهر گفت: از تلاش شما و پزشکان و مسوولان استان بوشهر تشکر می‌کنم و سلام بنده را به مردم استان بوشهر برسانید.

منبع : باشگاه خبرنگاران

پربازدیدترین امروز

website tracking