۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۸

اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در پنج نقطه ورودی و خروجی مشهد

اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در پنج نقطه ورودی و خروجی مشهد
فرماندار مشهد گفت: در ۱۳ فروردین امسال به جهت جلوگیری از شیوع و انتقال زنجیره ویروس منحوس کرونا و عدم شکل‌گیری هرگونه تجمع، ورودی کلیه تفرجگاه‌های داخل و بیرون شهر و پارک‌ها مسدود است.

بر اساس گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان مشهد، سید محمدرضا هاشمی در خصوص اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی(کاهش زنجیره انتقال ویروس کرونا) ابلاغی وزارت کشور، اظهار کرد: از ساعت اولیه اجرای این طرح در تمامی ورودی و خروجی‌های شهرستان مشهد و به طور ویژه در پنج مبادی ورودی و خروجی به این شهرستان، نسبت به شناسایی افراد بومی و غیربومی و کنترل و پایش سلامت افراد اقدام می‌‌شود.

وی بیان کرد: بر اساس دستورالعمل اجرایی این طرح، صرفاً ساکنان بومی مشهد مجاز به ورود به شهر بوده و ورود افراد غیرساکن و غیربومی ممنوع است.

هاشمی در خصوص این طرح، گفت: براساس طرح فاصله‌گذاری اجتماعی، نحوه شناسایی افراد ساکن بومی با استفاده از کارت ملی، پلاک خودرو و بیمه‌نامه خودرو است.

فرماندار مشهد با اشاره به تمهیدات مورد نظر در روز ۱۳ فروردین، تصریح کرد: در ۱۳ فروردین امسال به جهت جلوگیری از شیوع و انتقال زنجیره ویروس منحوس کرونا و عدم شکل‌گیری هرگونه تجمع، ورودی کلیه تفرجگاه‌های داخل و بیرون شهر و پارک‌ها مسدود است.

وی عنوان کرد: بهترین و مطمئن‌ترین راه پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در خانه ماندن است، بنابراین از تمام همشهریان عزیز استدعا دارم تا با رعایت این موضوع به قطع زنجیره ویروس کرونا کمک نمایند.

انتهای پیام

منبع : ایسنا

پربازدیدترین امروز

website tracking