۸ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۰۲

فروشگاه اینترنتی آمازون شیوع کرونا در آمریکا را تسریع می‌کند؟

فروشگاه اینترنتی آمازون شیوع کرونا در آمریکا را تسریع می‌کند؟
فروشگاه اینترنتی آمازون علاوه بر آنکه اقلام بهداشتی ضروری برای کارکنان خود فراهم نکرده به دلیل ابتلای کارکنان خود به کرونا این گمانه را دامن زده که باعث تسریع در شیوع بیماری کووید-19 می‌شود.
- اخبار بین الملل -

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، کارگران انبار و رانندگان فروشگاه اینترنتی آمازون می گویند مجبورند میان کار کردن و به خطر انداختن سلامتی و جانشان یکی را انتخاب کنند.

آنها یا باید از ترس ویروس کرونا (بیماری کووید-19) یا در خانه بمانند که قادر به گذراندن امور معیشتی خود نخواهند بود یا زندگی خود را به خطر بیاندازند.

در برخی شعب آمازون اقلام بهداشتی مانند ژل بهداشتی دست و دستمال های ضدعفونی سهمیه بندی شده و برای همه کارکنان در درسترس نیست.

اما ماجرا آن جا تکان دهنده می شود که نشریه آمریکایی فوربز گزارش داد تست کرونای کارکنان آمازون در 10 انبار آمریکا مثبت بوده است.

این به این معناست که میلیون‌ها نفر آمریکایی که از فروشگاه اینترنتی آمازون هم خرید کرده‌اند احتمالا در خطر ابتلا به کرونا هستند.

شمار کلی مبتلایان در آمریکا از 75 هزار نفر عبور کرده و 1143 نفر جان خود را از دست داده اند.

ایجاد سردخانه‌های موقت در آمریکا برای کشته شدگان کرونا + تصاویرظریف: آیا آمریکا به دنبال یک «همه‌گیری بی‌پایان» است؟ارتش آمریکا ارائه اطلاعات دقیق درباره مبتلایان به کرونا را متوقف کرد600 کارمند وزارت دفاع آمریکا به کرونا مبتلا شدند

کلیدواژه ها :اینترنت
منبع : تسنیم

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking