۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۴۶

ممنوعیت خودرو های غیر بومی در آستارا

ممنوعیت خودرو های غیر بومی در آستارا
تردد خودور های غیر بومی در محور آستارا _اردبیل ممنوع شد.

ممنوعیت خودرو های غیر بومی در آستارابه گزارش خبرنگار  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از رشت،حسن رستم زاد ،فرماندار آستارا گفت: طبق مصوبه ستاد کشوری مقابله با کرونا، تردد خودروهای غیربومی در محور آستارا-اردبیل از ساعت۲۴  امروز پنجشنبه ا اطلاع بعدی ممنوع است و فقط وسایل نقلیه دارای پلاک گیلان و کامیون‌های باری اجازه ورود خواهند داشت.

او با اشاره  به اینکه روز پنجشنبه در حاشیه بازدید فرمانده انتظامی گیلان از طرح تب سنجی مسافران در گردنه حیران  آستارا افزود: ممنوعیت گذر خودروهای غیربومی برای قطع شیوع ویروس کرونا در ورودی استان گیلان اجرا می شود و مردم با عوامل طرح همکاری کنند و فرماندهی انتظامی گیلان نیز، به تامین نیرو متعهد شده است.

فرماندار آستارا گفت:طرح تب سنجی در گردنه حیران به خوبی اجرا می شود و همکاری نیروهای بیمارستان، اصناف و سازمان های مردم نهاد جهت مبارزه با کرونا قابل تقدیر است.

حسن رستم زاد افزود: سلامتی هموطنان در اولویت امور است و اصحاب رسانه با همراهی رسانه های استان اردبیل، خبر ممنوعیت تردد خودروهای غیربومی در گردنه حیران را در فضای مجازی استان های گیلان و اردبیل منتشر کنند.

منبع : باشگاه خبرنگاران
website tracking