۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۳۸

تهران| 4 ورودی شهرستان دماوند از ساعت 24 مسدود می‌شود

تهران| 4 ورودی شهرستان دماوند از ساعت 24 مسدود می‌شود
سرپرست فرمانداری شهرستان دماوند از انسداد 4 ورودی این شهرستان از ساعت 24 خبر داد.
- اخبار استانها -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از دماوند، مهدی حیدری ساعتی پیش در جمع خبرنگاران با اشاره به اجرای طرح محدودیت تردد در شهرستان دماوند اظهار داشت: با توجه به تدابیر اتخاذ شده به منظور جلوگیری از افزایش روند شیوع ویروس کرونا محدودیت هایی در بحث تردد از روز هشتم فروردین ماه در سطح شهرستان دماوند اعمال می شود.

وی تاکید کرد: بر همین اساس از ساعت 24 امشب 4 ورودی شهرستان با همکاری نیروی انتظامی و پلیس راه مسدود و تردد خودرو‌ها پس از بررسی مدارک شناسایی سرنشینان و محل صدور بیمه نامه خودرو انجام می شود.

گزارش میدانی| ترددهای پرخطر در شهر جدید امیرکبیر / ورود بدون محدودیت غیربومی‌ها‌ به شهرروحانی: محدودیت های اعمال شده تا 20 فروردین اعمال می‌شود/درخواست برداشت 1 میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی/ 5 هزار میلیارد برای بیمه بیکاری در سه ماه پیش‌روجزئیات طرح فاصله گذاری اجتماعی اعلام شد/محدودیت شهرها بیشتر می شود/ مسافران زودتر بازگردند

سرپرست فرمانداری شهرستان دماوند افزود: 4 محور مدنظر شامل ورودی منطقه دوآب از سمت شهرستان ایوانکی، ورودی امامزاده هاشم(ع)، ورودی منطقه مشاء به شهر دماوند و ورودی سه راه روستای مهرآباد است.

حیدری در پایان خاطرنشان کرد: این محدودیت ها تا پایان تعطیلات ادامه داشته و در حوزه های دیگر نیز تدابیر لازم درنظر گرفته می شود.

کلیدواژه ها :دماوند
منبع : تسنیم

بازتاب این خبر در رسانه ها

website tracking