۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۲۴

۳ اقدام مهم استان یزد در سال ۹۸ چه بود؟

۳ اقدام مهم استان یزد در سال ۹۸ چه بود؟
استاندار یزد از انجام ۳ اقدام مهم این استان در سال ۹۸ خبر داد.

۳ اقدام مهم استان یزد در سال ۹۸ چه بود؟محمدعلی طالبی استاندار یزد در گفت‌وگو با  خبرنگار دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به اقدامات انجام شده این استان در سال ۹۸ گفت: سفر آقای رئیس جمهور به استان یزد در سال ۹۸ باعث شد تا چند مصوبه جدی برای توسعه آینده استان در نظر گرفته شود. برای مثال مصوباتی در حوزه ارتباطات ریلی استان یزد در نظر گرفته شد که که در حال انجام اقدامات اولیه آن هستیم و در سال ۹۹ این مصوبه به بهره‌برداری خواهد رسید. همچنین در این سفر توانستیم استان یزد را به عنوان پایلوت اقتصاد دانش بنیان در کشور معرفی کنیم و اقدامات و فعالیت‌هایی را در راستای ترویج اقتصاد دانش بنیان در استان یزد شروع کنیم.

طالبی درباره اقدامات استان یزد در حوزه انتقال آب افزود: سال گذشته مطالعات لازم درباره انتقال آب از دریای عمان به استان یزد شروع  و فراخوان جذب سرمایه گذار برای اقدامات اجرایی این خط انتقال انجام شده است و عوامل اجرایی این پروژه تا پایان فروردین امسال فرصت دارند تا بعد از انتخاب سرمایه گذار کار اجرایی این پروژه شروع را شروع کنند.

او در پایان با اشاره به توسعه زیرساخت‌های گردشگری استان یزد گفت: یکی از اقدامات مهم استان یزد در سال ۹۸،  توسعه‌ زیرساخت‌های مورد نیاز برای اسکان گردشگران بود که توجه خوبی به این موضوع شد، البته به دلیل شیوع ویروس کرونا امکان بهره‌برداری از این ظرفیت‌ها را تا پایان فروردین امسال نخواهیم داشت.

کلیدواژه ها :اخبار مهم
منبع : باشگاه خبرنگاران

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking