۷ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۴۸

گروه‌های جهادی دست از مبارزه با کرونا نمی‌کشند

گروه‌های جهادی دست از مبارزه با کرونا نمی‌کشند
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج گتوند از ادامه عملیات گندزدایی و ضدعفونی معابر این شهرستان با تلاش ۶۰ گروه جهادی خبر داد.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، سرهنگ حسن محمودی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان گتوند گفت: برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، ۶۰ گروه جهادی به صورت مستمر عملیات گندزدایی و ضدعفونی را در مناطق مختلف شهرستان گتوند انجام می‌دهند.

او با بیان اینکه ضدعفونی مناطق مختلف با همکاری بخشداری‌ها، شهرداری‌ها، دهیاران و شبکه بهداشت و درمان انجام می‌شود، اظهار داشت: علاوه بر ضد عفونی و گندزدایی، چهار کارگاه تولید ماسک نیز توسط گروه‌های جهادی در شهر‌های گتوند، ترکالکی و صالح شهر راه اندازی شده است که تولیدات آن‌ها در مناطق مورد نیاز به صورت رایگان بین مردم توزیع می‌شوند.

سرهنگ محمودی تصریح کرد: کنترل مبادی ورودی از سه راهی گتوند، ورودی صالح شهر و بخش عقیلی با حضور بسیجیان و با مشارکت جمعیت هلال احمر، شبکه بهداشت و درمان و نیروی انتظامی انجام می‌شود، همچنین نیرو‌های بسیجی در تعطیل کردن اصناف، بازار و غربالگری با مجموعه بهداشت و درمان، نیروی انتظامی و اصناف همکاری دارند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان گتوند ادامه داد: تنها راه شکست این ویروس قطع زنجیره انتقال آن از طریق قرنطینه است که باید از منازل آغاز شود.

او از شهروندان خواست نسبت به رعایت توصیه‌های شورای سلامت و شورای تامین شهرستان اهتمام جدی داشته باشند و از سفر‌های درون و برون شهری خودداری کنند و در خانه بمانند.

سرهنگ محمودی از تلاش‌های شبانه روزی بسیجیان، گروه‌های جهادی و همه دستگاه‌های متولی به ویژه شبکه بهداشت و درمان، نیروی انتظامی و جمعیت هلال احمر شهرستان گتوند تشکر و قدردانی کرد.

کلیدواژه ها :نیرو
منبع : باشگاه خبرنگاران

اخبار مرتبط

پربازدیدترین امروز

website tracking